5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

impuritiesДомішки у воді можна поділити залежно від їх розмірів на три групи:

До першої групи належать тільки ті речовини, які цілком і повністю розчиняються. Вони зосереджені у воді у вигляді іонів і окремих молекул, їх розміри набагато менше атома. Таку воду за зовнішнім виглядом не можна відрізнити від тієї, яка позбавлена ​​будь-яких домішок і є абсолютно чистою. Для того, щоб встановити наявність у воді таких речовин потрібно провести хімічний аналіз води.

У другу групу входять домішки, які утворюють так звані колоїдні системи з водою. Мікроскопічні частинки таких домішок складаються з цілих конгломератів мільйонів бактерій. В такому стані у воді можуть знаходитися віруси, а також речовини, що мають мінеральне та органічне походження.

Остання третя група домішок утворює суспензії. До них відносяться частинки глини, піску, бактерії і продукти природної життєдіяльності численних живих організмів. Вони осідають при відтаванні на дно посудини.

Дослідження за цим напрямком:

Санітарно-хімічний аналіз якості питної води

Слід зазначити, що операції з очищення води на водопровідній станції дають можливість видалити повністю другу і третю групи.

Системи по очищенню води вельми неефективні в питаннях ліквідації хімічних сполук, важких металів, фенолів і багато чого іншого. Експерти з ВООЗ одноголосно стверджують, що можна було уникнути неймовірно великої кількості смертей і врятувати мільярди життів, давши населенню всього лише чисту питну воду.

Забруднення води на мікробіологічному рівні відбувається як наслідок скидання неочищених стічних вод у різні водні джерела. Проблема нормальної якості води гостро стоїть в сільській місцевості, де практично дев'яносто відсотків жителів сіл по всьому світу використовують як для купання і пиття, так і приготування їжі вже забруднену воду.

Інші матеріали за цим напрямком:

Чи можна пити воду з великим вмістом поліфосфатів?

Чи можна пити воду з великим вмістом срібла?

Чи можна пити воду з великим вмістом нітратів?

Чи можна пити воду з великим вмістом магнію?

Чи можна пити воду з великим вмістом нікелю?

Чи можна пити воду з великим вмістом кальцію?

Чи можна пити воду з великою кількістю цинку?

Чи можна пити воду з великим вмістом кобальту?

Чи можна пити воду з великим вмістом заліза?

Небезпека вмісту хлору у питній воді

Вживання води з вмістом формальдегіду

Чи можна пити воду, яка місить нафтопродукти?

Безпечний вміст хрому у воді

Накопичення алюмінію у питній воді

Перевищення норми силікатів у воді

Формальдегід у питній воді

Озон при проведенні дезінфекції води

Бактерії E. coli в питній воді

Виявлення ентеробактерій у питній воді

Гетеротрофні мікроорганізми у питній воді

Потреба в кремнію

Забруднення води коліформними бактеріями

Вплив марганцю на організм людини

Поверхнево-активні речовини

Загальна лужність як властивість води

Перманганатна окиснюваність води

Враховуючи вищевикладене з'являється питання, яку саме воду можна назвати фізіологічно і біологічно повноцінною. З одного боку концентрація будь-яких хімічних компонентів в такій воді ні в якому разі не повинна навіть мінімально перевищувати гранично-допустимі і офіційно встановлені норми. Ну, а з іншого боку, є нижній поріг з безпеки для цілого ряду хімічних сполук.

Популярні матеріали: