5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (13 Votes)

Дорожньо-транспортні пригоди, не є рідкістю на наших дорогах. На превеликий жаль, в них потрапляють не тільки початківці, але й досвідчені водії. Це викликано багатьма факторами, починаючи від недотримання правил дорожнього руху і закінчуючи низькою якістю доріг. У кожному випадку, винні особи підлягають відповідальності (матеріальній, адміністративній чи кримінальній). Це залежить від тяжкості наслідків. Тому, визначення обставин ДТП і виявлення винуватців є основною вимогою при розгляді справ цієї категорії.

Термін проведення:

Термін проведення судових експертиз та експертних досліджень залежить від складності дослідження, кількості поставлених питань та завантаженості фахівців відповідної галузі знань.

Встановлюється після попереднього аналізу документів в межах передбачених п. 1.13 розділу І "Інструкції про призначення та проведення судових експертиз та експертних досліджень", затвердженої Наказом Міністерства юстиції України 08.10.1998 р. № 53/5.

Орієнтовний термін проведення становить:

  • для судових експертиз - до 30 днів;
  • для експертних досліджень - до 10 днів.

Детальніше

Отримати персональну консультацію

Вартість експертизи:

Вартість експертизи визначається з урахуванням багатьох особливостей.
Орієнтовна вартість данного виду дослідження - від 5000 грн.

Детальніше

Отримати персональну консультацію

Приклади експертиз:

 

Порядок призначення та проведення експертизи обставин ДТП

Визначити вину учасників, а так само причинно наслідковий зв'язок між їх діями і настанням ДТП допоможе експертиза з визначення обставин ДТП (автотехнічна експертиза). Залежно від ситуації, вона може бути призначена за постановою слідчих органів, суду, або при зверненні осіб до експертної установи, в приватному порядку.

Схожі матеріали:

Автотехническое исследование наличия технической возможности избежать ДТП


 Автотехническое исследование наличия технической возможности избежать ДТП
Автотехническое исследование наличия технической возможности избежать ДТП
 

Порядок призначення автотехнічних експертиз по зверненню громадян

Як правило винна особа встановлюється виходячи з висновків, зроблених на місці події (пояснення учасників, огляду місця ДТП) співробітниками державної автоінспекції. Якщо учасник ДТП, не згоден з даними висновками, необхідно звернутися до Судової незалежної експертизи України для проведення автотехнічної експертизи. Наші фахівці володіють необхідною кваліфікацією та методичними матеріалами. Підготовлені експертні висновки будуть відповідати всім вимогам законодавства. У них будуть враховані всі фактори, що передували ДТП (якість дорожнього покриття, технічний стан автомобіля, пошкодження, швидкість руху ТЗ та багато іншого). На підставі результатів експертизи можна буде зробити об'єктивний висновок, про наявність або відсутність вини певного учасника ДТП. Судова незалежна експертиза України може провести автотехнічне дослідження з визначення винуватця ДТП не залежно від регіону, в якому сталася аварія. 


Отримати консультацію з приводу проведення експертизи з досліджень обставин ДТП ви можете за телефоном, або в наших регіональних відділеннях. Прийом громадян здійснюється за попереднім записом.


Корисна інформація: