5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (15 Votes)

Оцінка збитків при затопленні (залитті), пожежі (меблі, електроніка, побутова техніка).

Право особи на розпорядження і володіння будь-яким видом майна, є одним з основоположних в Україні, і охороняється Конституцією та іншими нормативно-правовими актами. Зокрема особи, майно яких було пошкоджено або знищено через неправомірність дій інших осіб, мають право на відшкодування матеріальної шкоди. Така шкода виражається в грошовому еквіваленті. Але, слід знати, що при розгляді таких спорів, позивач зобов'язаний підтвердити факт пошкодження або знищення майна, і обґрунтувати свої матеріальні вимоги. Найпоширенішими видами пошкодження або знищення нерухомого майна, є залиття водою, або термічним впливом (вогнем).

Термін проведення:

Термін проведення судових експертиз та експертних досліджень залежить від складності дослідження, кількості поставлених питань та завантаженості фахівців відповідної галузі знань.

Встановлюється після попереднього аналізу документів в межах передбачених п. 1.13 розділу І "Інструкції про призначення та проведення судових експертиз та експертних досліджень", затвердженої Наказом Міністерства юстиції України 08.10.1998 р. № 53/5.

Орієнтовний термін проведення становить:

  • для судових експертиз - до 30 днів;
  • для експертних досліджень - до 10 днів.

Детальніше

Отримати персональну консультацію

Вартість експертизи:

Вартість експертизи визначається з урахуванням багатьох особливостей.
Орієнтовна вартість данного виду дослідження - від 4500 грн.

Детальніше

Отримати персональну консультацію

Приклади експертиз:

 

Схожі матеріали:

Рекомендации, которые необходимо учесть при изготовлении кухни


 Рекомендации, которые необходимо учесть при изготовлении кухни
Рекомендации, которые необходимо учесть при изготовлении кухни
 Пример экспертизы мобильного телефона
Пример экспертизы мобильного телефона
 

Оцінка збитку після затоплення водою

Власники нерухомого майна, яке розташоване в багатоквартирних або багатоповерхових будинках несуть ризик пошкодження свого майна шляхом залиття водою. Судова практика щодо таких спорів, виробила єдину позицію, яка полягає в пред'явленні доказів, які підтвердять факт залиття та заподіяну шкоду. Доказом пошкодження майна буде оцінка збитку затоплення. Для того щоб отримати таку оцінку, необхідно звернутися до Судової незалежної експертизи України. Сучасні методики, розроблені провідними експертами та оцінювачами, дозволяють визначити не тільки шкоду, яку заподіяно майну шляхом його залиття, але і ймовірні причини такого залиття. Це питання особливо буде актуальним у спорах, де визначити винуватця залиття не вдається. Якщо майно, яке було залито (наприклад, двері), не підлягає відновленню, то експерт або оцінювач в обов'язковому порядку вкаже про це у своєму висновку. Оцінка може бути виконана, як у вигляді експертного дослідження, так і у вигляді судової експертизи.

Важливо! Прорив труби у квартирі. Чи завжди винен власник квартири?

Оцінка збитку після пожежі, що знищила або пошкодила майно

Термічний вплив на об'єкти рухомого чи нерухомого майна, призводить до серйозного матеріального збитку. Це може бути часткове, або повне знищення майна, у тому числі і нерухомого. Звичайно ж, як і у випадку з залиттям, потерпілий, звернувшись до суду, з вимогою матеріальної компенсації за пошкоджене або знищене майно, зобов'язаний довести факт пошкодження, або знищення майна, а також розмір заподіяної шкоди. Знову - таки, єдиним вагомим доказом таких фактів є оцінка збитку від пожежі. Для проведення експертизи по встановленню розміру матеріальних збитків завданих залиттям або пожеж, зверніться в одне з наших відділень у містах: Київ, Одеса, Чернігів, Миколаїв, Кіровоград, Житомир. Або зв'яжіться з нами по телефону або іншим зручним для вас способом.

Отримати консультацію з приводу проведення експертизи з оцінки збитків при залитті чи пожежі ви можете за телефоном, або в наших регіональних відділеннях. Прийом громадян здійснюється за попереднім записом.


Корисна інформація: