5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (7 Votes)

Отримати персональну консультацію

Генетичний аналіз ДНК - встановлення спорідненості

Генетичний аналіз ДНК - встановлення спорідненості.

Генетичні аналізи ДНК (генетичний тест, експертиза ДНК) крім встановлення батьківства та материнства дозволяють точто встановити або спростувати наявність іншої кровної спорідненості.

Генетичний аналіз спорідненості.

Досить часто даний вид ДНК експертизи використовується, коли потенційний батько дитини не може взяти участь у тестуванні (смерть, перебування в іншій країні). У таких випадках, можна встановити батьківство непрямим способом, провівши тестування між родичем передбачуваного батька, такого як брат / сестра, батько / мати і дитиною. У даному випадку буде дано відповідь чи має дитина кровну спорідненість з даними людьми. Якщо відповідь буде позитивною, то можна говорити про підтвердження батьківства щодо відсутнього людини.

Схожі матеріали:

ДНК на спорідненість також допоможе підтвердити або спростувати спорідненість дітей у сім'ї: рідні брат / сестра, зведені, двоюрідні. Для підвищення достовірності такого генетичного аналізу бажано надати на аналіз крім зразків ДНК досліджуваних осіб також зразки ДНК їхніх батьків або хоча б одного з батьків.

Аналіз ДНК встановить або спростує спорідненість між бабусею / дідусем та онуками, між тіткою / дядьком і племінниками. У даних випадках також дуже бажані додаткові зразки ДНК одного з батьків.

Точність ДНК тесту

Варіюється в залежності від ступеня споріднення даних осіб. При одночасному тестуванні двох передбачуваних родичів (наприклад онук і передбачувані бабуся і дідусь) точність може становити до 99,999999% при підтвердженні і 100% при спростуванні спорідненості.

Для проведення ДНК тесту на встановлення ступеня споріднення в якості стандартного зразка ми використовуємо мазок слизової оболонки рота, а саме клітини взяті з внутрішньої сторони щоки (букальний епітелій). Так само можливе використання нестандартних зразків (волосся, нігті, недопалки, жувальні гумки).

У рамках аналізу ДНК на встановлення спорідненості можна простежити сімейний рід по батьківській (чоловічий) або материнської (жіночої) лінії. Наприклад, навіть самі віддалені нащадки старого роду мають однакову У-хромосому.

Замовити ДНК тест на ступінь споріднення Ви можете дистанційно за допомогою системи он-лайн замовлення на сайті або за телефонами вказаними в розділі контакти.

Отримати персональну консультацію