Сервіс "Оплата Частинами"

"Оплата частинами" - це сервіс, що надається ПАТ КБ «Приватбанк», який дозволяє розраховуватися за послуги, не оплачуючи всю їх вартість відразу, а розбити на окремі платежі.

Завдяки цьому сервісу Ви маєте можливість оплатити деякі напрямки судових експертиз та експертних досліджень, технічне обстеження будівель і споруд, аналізи води і грунту в розстрочку до 6 місяців без переплат *.

* Важливо вчасно поповнювати карту на суму щомісячного платежу для оплати без відсотків і комісій. Інакше, при оплаті послуги кредитними коштами, комісія складатиме 4% від суми платежу.

Сервіс "Миттєва розстрочка"

Миттєва розстрочка - це сервіс, що надається ПАТ КБ «Приватбанк» який дозволяє розраховуватися за послуги, не оплачуючи всю їх вартість відразу, а розбити на окремі платежі з невеликою щомісячною комісією.

Ви можете оплатити всі види досліджень, за допомогою сервісу «Миттєва розстрочка» в розстрочку до 24 місяців з невеликою щомісячною комісією - 2,9% від вартості послуги.

Дані сервіси спрямовані на допомогу людям, які не мають можливості оплатити всю вартість дослідження одним платежем. Таким чином платник вносить суму частинами щомісяця.


Як скористатися сервісами "Оплата частинами" або "Миттєва розстрочка"

1. Вам необхідно бути клієнтом ПриватБанку, і мати карту:

 • "Універсальна";
 • "Універсальна Gold";
 • Елітна карта VIP-клієнта (карта Platinum/карта Infinite/карта World Signia/карта Elite);

2. Дізнайтеся максимальну суму ліміту по сервісу (Оплата частинами або Миттєва розстрочка) - відправте SMS на номер 10060 з текстом chast;

Сума ліміту повинна бути більше загальної вартості послуги, яку ви хочете оплатити в розстрочку.

3. Повідомте нашим співробітникам Ваше бажання здійснити оплату в розстрочку.

4. Отримайте підтвердження від наших співробітників про можливість та умови розстрочки, які можливі для конкретного дослідження.

5. Переконайтеся в наявності суми першого платежу на карті.

6. Оформити сервіси Оплата частинами або Миттєва можна тільки особисто в одному з наших відділень по попередньо домовленості про дату і час Вашого візиту.

7. Отримайте чек-договір;

8. Кожні 30 днів з моменту замовлення послуги з вашої картки буде зніматися сума щомісячного платежу.

Оплату за сервісом Оплата частинами і Миттєва розстрочка можливо вносити на карту будь-яким способом:

 • через термінал;
 • "Приват 24" (переклад з іншої картки);
 • в касі будь-якого відділення ПриватБанку.


Як контролювати послугу "Оплати частинами"?

Проконтролювати надходження коштів, оплати можливо в спеціальній виписці, яка доступна безкоштовно в Приват 24 для клієнта. На центральному меню «Мої рахунки» - «оплата частинами»

На персональній сторінці користувача є інформація по Договору (чек):

 • сума погашення щомісяця;
 • загальна заборгованість;
 • ліміт до сервісу "Оплата Частинами";
 • скільки місяців/платежів залишилося сплатити клієнту.


Дострокова оплата. Закриття Договору

При бажанні Платник має право сплатити послугу "Оплата частинами" достроково. Сума залишку буде знята з карти в повному обсязі за бажанням Платника.

Для цього необхідно:

 • Номер Договору - видається при оформленні угоди;
 • Номер карти, яка була використана при замовленні послуги;
 • Дізнатися суму необхідну для повної оплати:

- В "Приват 24";
- В контактному центрі за номером 3700;
- У відділенні ПриватБанку.

 • Внести необхідну суму на карту;
 • Зробити заявку на повну оплату послуги:

- За допомогою смс (текст - «chastoff + NNNNNN» на № 10060, де «NNNNNN» - останні цифри номера договору (чек)
- В "Приват 24";
- У відділенні ПриватБанку у фахівця.

Якщо клієнт помилково послав повідомлення на дострокове закриття угоди, смс команду можна скасувати, відправивши новий текст повідомлення:

«CHASTBACK + NNNNNN» на № 10060, де «NNNNNN» - останні цифри номера договору (чек)

Важливо! Скасувати заявки на дострокове закриття угоди можна тільки в день відправки смс.

Про закриття угоди клієнт отримає смс сповіщення з банку приват 24 "(меню« Мої рахунки »).


Стандарті програми отримання розстрочки на оплату судових експертиз та експертних досліджень

З метою оптимізації процесу отримання розстрочки ми запроваджуємо 5 стандартних програм отримання розстрочки. Після звернення платника, який бажатиме здійснити оплату дослідження у розстрочку, йому буде запропоновано один або кілька можливих програм отримання розстрочки з стандартного переліку в залежності від загальної вартості та напрямку дослідження.


Стандартні програми отримання розстрочки:

1. «Миттєва розстрочка» Строк – до 24 місяців. Поширюється на всі послуги ТОВ «Судова незалежна експертиза України» незалежно від напрямку. Щомісячна комісія 2,90%. Перший внесок – від 1/24 загальної вартості дослідження.

2. «ОЧ повна 6 місяців» Строк – 6 місяців. Поширюється на деякі послуги ТОВ «Судова незалежна експертиза України» в залежності від напрямку та загальної вартості дослідження. Щомісячна комісія 0,00%. Перший внесок – від 1/6 загальної вартості дослідження.

3. «ОЧ повна 3 місяці» Строк – 3 місяці. Поширюється на деякі послуги ТОВ «Судова незалежна експертиза України» в залежності від напрямку та загальної вартості дослідження. Щомісячна комісія 0,00%. Перший внесок – від 1/3 загальної вартості дослідження.

4. «ОЧ 60/40 6 місяців» Строк – 6 місяців. Поширюється на деякі послуги ТОВ «Судова незалежна експертиза України» в залежності від напрямку та загальної вартості дослідження. Щомісячна комісія 0,00%. Перший внесок – 60% від загальної вартості дослідження.

5. «ОЧ 70/30 3 місяці» Строк – 3 місяці. Поширюється на деякі послуги ТОВ «Судова незалежна експертиза України» в залежності від напрямку та загальної вартості дослідження. Щомісячна комісія 0,00%. Перший внесок – 70% від загальної вартості дослідження.


Корисна інформація: