5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (15 Votes)

Поділ, виділ земельної ділянки та встановлення порядку користування.

Земельна ділянка - це частина земної поверхні, що має певні кордони (межі), і площу. Ділянка може належати кільком власникам, у зв'язку з чим може виникнути необхідність в її розподілі між співвласниками.

Термін проведення:

Термін проведення судових експертиз та експертних досліджень залежить від складності дослідження, кількості поставлених питань та завантаженості фахівців відповідної галузі знань.

Встановлюється після попереднього аналізу документів в межах передбачених п. 1.13 розділу І "Інструкції про призначення та проведення судових експертиз та експертних досліджень", затвердженої Наказом Міністерства юстиції України 08.10.1998 р. № 53/5.

Орієнтовний термін проведення становить:

  • для судових експертиз - до 30 днів;
  • для експертних досліджень - до 10 днів.

Детальніше

Отримати персональну консультацію

Вартість експертизи:

Вартість експертизи визначається з урахуванням багатьох особливостей.
Орієнтовна вартість данного виду дослідження - від 8000 грн.

Детальніше

Отримати персональну консультацію

Приклади експертиз:


Земельно-технічне експертне дослідження, розподіл землі та порядок користування

Детальніше

Розподіл або виділ земельної ділянки

Між співвласниками можуть виникати суперечки про те, як зробити поділ ділянки. Ми допоможемо вам знайти відповідь на це питання. Будь-який розподіл повинен бути проведений таким чином, щоб кожен співвласник міг володіти і розпоряджатися своєю частиною земельної ділянки, без порушення прав та інтересів інших співвласників. Такий розподіл, дозволяє кожному співвласнику, отримати окремий державний акт на свою частину, і розпоряджатися, володіти, землею на свій розсуд (продаж, дарування, застава та інші цивільно-правові дії).

Виділ частини земельної ділянки доцільно проводити, коли співвласників більше двох. При цьому один співвласник виділяється, а інші залишаються у спільній частковій власності.

При поділі всі співвласники мають бути розділені між собою не залежно від їх кількості.

Схожі матеріали:

Визначення порядку користування земельною ділянкою

Не всі земельні ділянки приватизовані. Якщо ділянка знаходитися в користуванні говорити про розподіл некоректно. В даному випадку має бути застосоване встановлений порядок користування. Визначити порядок користування земельною ділянкою, може суд, або самі власники. Для того щоб це зробити на законних підставах і правильно, необхідно звернеться до кваліфікованих фахівців, експерти Судової незалежної експертизи України, запропонують можливі варіанти встановлення порядку користування земельною ділянкою з урахуванням вимог законодавства.

Розподіл, виділ або визначення порядку користування земельною ділянкою можна замовити в одному з наших відділень у містах Києві, Одесі, Чернігові, Миколаєві, Кіровограді, Житомирі, Чернівцях, Хмельницькому. Кваліфіковані фахівці судові експерти, геодезисти і землевпорядники наддадуть об'єктивні варіанти розділу, які допоможуть досягти згоди у вашому спорі.

Орієнтовний перелік необхідних документів:

  • правоустановчі документи на земельну ділянку (Державний акт або рішення про передачу у користування);
  • правовстановлюючі документи на будинок;
  • технічний паспорт на будинок;
  • інформація про порядок користування приміщеннями будинку та господарськими спорудами;
  • інформація про частки співвласників.

Отримати консультацію з приводу проведення експертизи з поділу земельних ділянок ви можете за телефоном, або в наших регіональних відділеннях. Прийом громадян здійснюється за попереднім записом.


Корисна інформація: