5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (13 Votes)

Більшість фізичних та юридичних осіб, у нашій країні стикається з різними юридичними питаннями, які пов'язані з володінням і розпорядженням автомобілем. Це може бути купівля або продаж, передача в оренду, розділ спільно нажитого майна, виконання різних фінансових зобов'язань. Але в кожному разі, виникає потреба у визначенні реальної (ринкової) вартості транспортного засобу. Це повинно бути зафіксовано в офіційних документах, які можна буде використовувати в різних державних органах і суді.

Термін проведення:

Термін проведення судових експертиз та експертних досліджень залежить від складності дослідження, кількості поставлених питань та завантаженості фахівців відповідної галузі знань.

Встановлюється після попереднього аналізу документів в межах передбачених п. 1.13 розділу І "Інструкції про призначення та проведення судових експертиз та експертних досліджень", затвердженої Наказом Міністерства юстиції України 08.10.1998 р. № 53/5.

Орієнтовний термін проведення становить:

  • для судових експертиз - до 30 днів;
  • для експертних досліджень - до 10 днів.

Детальніше

Отримати персональну консультацію

Вартість експертизи:

Вартість експертизи визначається з урахуванням багатьох особливостей.
Орієнтовна вартість данного виду дослідження - від 3000 грн.

Детальніше

Отримати персональну консультацію

Приклади експертиз:

Вартість транспортних засобів
Автотоварознавча експертиза. Вартість транспортних засобів

Детальніше

Визначення вартості автомобіля при вирішенні різних цивільно-правових спорах

Бувають випадки, коли необхідно провести оцінку автомобіля, для правильного вирішення цивільно-правових спорів. Це може бути розподіл спільно нажитого майна подружжям, заставні та орендні правовідносини, вступ в спадок ти інше. Транспортний засіб є неподільною річчю, яка має свою грошову вартість. При розгляді вищевказаних спорів, суд вимагають у сторін надання письмових доказів, де буде вказана реальна вартість такого транспортного засобу. Звернувшись до кваліфікованих фахівців Судової незалежної експертизи України, ви отримаєте висновок із зазначенням вартості автомобіля, який буде зроблений, із застосуванням новітніх методичних рекомендацій та обладнання. Наші відділення є в таких містах, як Київ, Одеса, Чернігів, Кіровоград, Житомир, а також з нами можна зв'язатися за вказаними телефонами. При проведенні оцінки враховується технічний стан автомобіля, його пробіг, наявність пошкоджень та інші фактори, що впливають на вартість ТЗ.

Схожі матеріали:

Оцінка автомобіля при виникненні різних фінансових зобов'язань

З юридичної точки зору, будь-який автомобіль може виступати в якості заставного майна, при здійсненні різних фінансових правовідносин. Він може бути заставним майном, використаний для отримання різних грошових позик і кредитів. Може передаватися кредитору, як погашення боргових зобов'язань. Для здійснення таких дій, інша сторона вимагатиме надання офіційних документів, які зможуть підтвердити реальну вартість такого транспортного засобу. Фахівці та експерти Судової незалежної експертизи України, мають необхідну кваліфікацію та методичні матеріали, для виробництва таких оцінок і експертиз, які можуть бути використані у фінансових установах, судових та державних інстанціях.

Стандартні питання:

  1. Яка ринкова вартість КТЗ (зазначаються його марка, модель і державний реєстраційний номер) на дату оцінки (зазначається дата, на яку визначається його вартість)?
  2. Яка вартість КТЗ (зазначаються марка, модель КТЗ, ідентифікаційний номер), його складових, що ввозяться на митну територію України, на дату оцінки (зазначається дата, на яку визначається його вартість)?
  3. Яка ринкова вартість сільськогосподарської та будівельної техніки? Примітка: визначається вартість техніки, обладнаної силовим агрегатом та самохідним шасі, зокрема тракторів, комбайнів тощо. 

Порядок замовлення судової експертизи

Для проведення судової експертизи по даному напрямку необхідно подати клопотання до суду про призначення судової експертизи в порядку передбаченим процесуальним законодавством. Завантажити зразок клопотання 


Отримати консультацію з приводу проведення експертизи з визначення вартості транспортних засобів ви можете за телефоном, або в наших регіональних відділеннях. Прийом громадян здійснюється за попереднім записом.


Корисна інформація: