4.75 1 1 1 1 1 Rating 4.75 (16 Votes)

Автотоварознавча експертизаОСНОВНІ НАПРЯМКИ
автотоварознавчої експертизи

Вартість транспортних засобів
Оцінка збитків після ДТП
Залишкова вартість автомобіля
Експертиза сільгосптехніки
Експертиза списання транспортних засобів

Перелік напрямків, наведений на даній
сторінці сайту, не є вичерпним.

Отримати персональну консультацію

Автотоварознавча експертиза

Це дослідження, в рамках якого встановлюється вартість транспортного засобу, розмір матеріального збитку заподіяного в результаті ДТП, а також надаються відповіді на інші супроводжуючі питання пов'язані з придбанням і експлуатацією транспортних засобів.

На початку даної статті, а також в головному меню сайту, ви знайдете перелік основних напрямків автотоварознавчої експертизи, за якими працюють наші фахівці. Він не є вичерпним і ми готові розглянути конкретно вашу ситуацію на предмет можливості проведення незалежної експертизи авто.

Ситуацій, в яких може знадобитися проведення незалежної експертизи автомобіля, багато. ДТП, викрадення автомобіля, пошкодження авто деревами, що впали або внаслідок дій третіх осіб.

Результат експертизи ДТП є вагомою підставою для виплати страховими компаніями або винуватцем ДТП компенсації, визначеної в ході експертизи. Проведення судових експертиз та досліджень виконується в повній відповідності з чинним законодавством України і нормативно-правовими актами Міністерства юстиції.

Хто проводить дане дослідження?

Всі експерти Судової незалежної експертизи України, які проводять автотоварознавчі експертизи і дослідження, мають Свідоцтва Міністерства юстиції України про присвоєння кваліфікації судового експерта і внесені до єдиного Реєстру атестованих судових експертів.

Який документ буде отримано за результатом проведення?

Надається висновок експертного автотоварознавчого дослідження або висновок експерта (якщо проводилася судова експертиза). При проведенні судової експертизи так само враховуються вимоги процесуального законодавства щодо підпису про кримінальну відповідальність і вказівки інформації про судове провадження.

Фотогалерея:


Схожі матеріали:

Основні завдання автотоварознавчої експертизи та орієнтовний перелік вирішуваних питань, згідно Науково-методичних рекомендацій з питань підготовки та призначення судових експертиз та експертних досліджень.Детальніше

Автотехническое исследование наличия технической возможности избежать ДТП


 Автотехническое исследование наличия технической возможности избежать ДТП
Автотехническое исследование наличия технической возможности избежать ДТП
 Автотехническое исследование причин поломки транспортных средств
Автотехническое исследование причин поломки транспортных средств
 


Отримати консультацію щодо проведення автотоварознавчої експертизи ви можете по телефону, відправивши запит на електронну пошту або особисто в наших регіональних відділеннях (прийом громадян здійснюється за попереднім записом).


Корисна інформація: