4.7777777777778 1 1 1 1 1 Rating 4.78 (18 Votes)

Експертиза ДТП - це науково-технічне дослідження обставин події, що виконується кваліфікованими фахівцями в даній галузі.

Незалежна експертиза після ДТП дасть змогу визначити характер та ступінь пошкоджень, завданих транспортному засобу (ТЗ) внаслідок ДТП. Окрім цього може бути визначений розмір матеріальних збитків, з урахуванням фізичного зносу, тобто різниця між пошкодженим ТЗ та новим ТЗ такої ж моделі. При дорожньо-транспортній пригоді експертиза має бути призначена якомога швидше з метою повного збереження слідів ДТП.

Приклади випадків, коли без експертизи ДТП просто не обійтися:

  • якщо автомобіль був пошкоджений під час ДТП, і вам потрібно підтвердити реальну величину збитку;
  • якщо виникають розбіжності в розмірі виплат;
  • якщо ви є винною стороною, але постраждала сторона реально завищила суму виплат;
  • якщо ви є постраждалим, а винна сторона не визнає цього і відмовляється в добровільному порядку виплачувати збиток, який був нанесений вашому автомобілю;

Термін проведення:

Термін проведення судових експертиз та експертних досліджень залежить від складності дослідження, кількості поставлених питань та завантаженості фахівців відповідної галузі знань.

Встановлюється після попереднього аналізу документів в межах передбачених п. 1.13 розділу І "Інструкції про призначення та проведення судових експертиз та експертних досліджень", затвердженої Наказом Міністерства юстиції України 08.10.1998 р. № 53/5.

Орієнтовний термін проведення становить:

  • для судових експертиз - до 30 днів;
  • для експертних досліджень - до 10 днів.

Детальніше

Отримати персональну консультацію

Вартість експертизи:

Вартість експертизи визначається з урахуванням багатьох особливостей.
Орієнтовна вартість данного виду дослідження - від 5000 грн.

Детальніше

Отримати персональну консультацію

Приклади експертиз:

 

Схожі матеріали:


Отримати консультацію з приводу проведення експертизи ДТП ви можете за телефоном, або в наших регіональних відділеннях. Прийом громадян здійснюється за попереднім записом.


Корисна інформація: