Враховуючи рішення Правління Національного банку України від 24 квітня 2017 року №264-рш/БТ «Про віднесення Публічного акціонерного товариства «ДІАМАНТБАНК» до категорії неплатоспроможних», просимо не здійснювати оплату за проведення судових експертиз та інших видів досліджень на розрахунковий рахунок ТОВ «Судова незалежна експертиза України», відкритий у ПАТ «Діамантбанк».

З метою раціонального використання робочого часу та створення сприятливих умов для святкування:

У зв’язку з наближенням травневих свят повідомляємо графік роботи нашої організації в період з 01 по 09 травня 2016 року.

З 01.02.2016 р. стала доступна послуга «Оплата частинами». «Оплата частинами» - це сервіс, який дозволяє розраховуватися за послуги, не оплачуючи всю їх вартість одразу, а розбивши на окремі платежі.

З метою раціонального використання робочого часу та створення сприятливих умов для святкування 7 січня - Різдва Христового,

03 червня 2015 року в готельно-ресторанному комплексі “Reikartz Житомир”, який знаходиться за адресою: м. Житомир, майдан Замковий 5/8, відбувся семінар на тему: «Особливості проведення будівельно-технічних та земельно-технічних експертиз».

Запрошуємо адвокатів, співробітників юридичних відділів та інших фахівців в галузі права прийняти учать в семінарі на тему: “Особливості проведення будівельно-технічних та земельно-технічних експертиз”

Судові експерти та фахівці Судової незалежної експертизи України розкриють актуальні питання та можливості судової експертизи при врегулюванні земельних та будівельних спорів. Висвітлять практичний порядок проходження судової експертизи та оцінки судом експертного висновку в якості доказу. Та повідомлять нові тенденції та зміни у законодавстві, що стосується судової експертизи.

Увага! З метою раціонального використання робочого часу, враховуючи рекомендації Кабінету Міністрів України “Про перенесення робочих днів у 2015 р.” №1084-р. від 12.11.2014 р., встановлено наступний графік роботи:

  • з 01 по 04 січня 2015 р. – вихідні дні,
  • з 05 по 06 січня 2015 р. – робочі дні,
  • з 07 по 11 січня 2015 р. – вихідні дні (п’ятниця 02 січня переноситься на суботу 17 січня; четвер 08 січня – на суботу 31 січня; п’ятниця 09 січня – на суботу 14 лютого).

11 липня 2014 року в Білій Церкві експерт ТОВ "Судова незалежна експертиза України" Олена Клівак приняла участь у науково-правовій конференції, що відбулася за сприяння Ради адвокатів Київської області.

Понад 130 адвокатів, бажаючих підвищити свою кваліфікацію та надавати якісну правову допомогу своїм клієнтам, взяли участь у науково-правовій конференції з обговорення актуальних питань цивільного права та процесу.

На сайті Міністерства юстиції України оприлюднено законопроект "Про судово-експертну діяльність"

6 серпня на сайті Міністерства юстиції України з метою обговорення та отримання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань, був оприлюднений законопроект "Про судово-експертну діяльність", розробником якого є МЮУ.

З 27 по 29 вересня в Одесі в готельно-оздоровчому комплексі «Магнолія» відбувся 10-й щорічний семінар судових експертів, який організовується та проводиться Всеукраїнською громадською організацією «Союз експертів України». Проведення такого заходу стало вже традицією та з кожним роком стає популярнішим серед експертів.

25-26 травня 2013 року в Музеї під відкритим небом у Пирогово (м. Київ) за юридичною підтримкою Судовою незалежною експертизою України відбувся Фестиваль Здоров'я «СТОЛИЦЯ ЖИТТЯ».

18 травня 2013 року відбувся черговий семінар судових експертів, організований Всеукраїнською громадською організацією «Союз експертів України».

День судового експерта - професійне свято судового експерта, яке відмічається в Україні 4 липня кожного року.

З ініціативою введення Дня судового експерта України, виступила Координаційна рада з проблем судової експертизи, яка діє при Міністерстві юстиції України, мотивуючи своє рішення тим....