1467974953 naruchn 1024x580

Згідно останніх змін у законодавстві, судова експертиза у кримінальних провадженнях знову може проводитись недержавними експертами. Такі зміни стосуються не криміналістичних видів експертиз та кримінальних проваджень відкритих після 17.10.2019р. 

karantin 1

Всі процеси налагоджені. Вже видано не один висновок в умовах карантину. Ми готові консультувати вас онлайн і проводити дослідження в ситуаціях, де необхідне застосування спеціальних знань.

ban water kur small

У м. Київ стала доступна нова послуга «Аналіз води не виходячи з дому». Наш кур’єр прибуде до Вас, виконає забір води та доставить її для проведення дослідження протягом кількох годин.

 

advokat edited

Шановні адвокати!

Судова незалежна експертиза України вітає вас з професійним святом – Днем адвокатури!

 

confSEU

8 грудня 2018 року було проведено сьомий з’їзд громадської організації Союз експертів України, учасниками якого стали експерти ТОВ «Судова незалежна експертиза України».

 

expert

Шановні судові експерти!

Від вашого слова залежить прийняття остаточного рішення, а іноді навіть доля людини. Від того, наскільки точним та об'єктивним буде дослідження, може докорінно змінитися судовий спір.

 

grafik raboty

З метою раціонального використання робочого часу та створення сприятливих умов для святкування Дня Конституції України повідомляємо графік роботи нашої організації в період з 23 червня по 1 липня 2018 року:

 

 

Easter

З метою раціонального використання робочого часу та створення сприятливих умов для святкування Великодня впроваджено додатковий вихідний — 9 квітня (понеділок). Тобто, окрім звичайних вихідних — суботи та неділі, організація не працюватиме ще й в понеділок.

 

soil analysis

Ґрунт є основним субстратом для більшості росту рослин та є основною частиною циклів води, вуглецю та азоту. Кожна ділянка ґрунту має свої унікальні характеристики. Наприклад, колір ґрунту відрізняється залежно від того, наскільки вологим або сухим є ґрунтовий зразок, і може вказувати, чи ґрунт насичений водою.

 

ХВ

Прийміть найщиріші вітання з нагоди великого християнського свята — Великодня.

 

 

 

analiz vody

Безпека та якість води є основою людського розвитку та благополуччя. Забезпечення доступу до безпечної води є одним з найефективніших інструментів для сприяння здоров'ю та зменшенню рівня бідності.

 

 

March 8th

Дорогі жінки!

Щиро вітаємо Вас з чудовим весняним святом — Міжнародним жіночим днем 8 Березня!


 

attentionПовідомляємо, що з 06.03.2018 року в ТОВ «Судова незалежна експертиза України» змінились банківські реквізити для оплати досліджень.

Просимо врахувати це при оформленні документів та здійснені оплати за проведення судових експертиз та інших досліджень.

 

March 8

З метою раціонального використання робочого часу та створення сприятливих умов для святкування Міжнародного жіночого дня у 2018 році впроваджено додатковий вихідний - 9 березня (п'ятниця). Однак, цей день доведеться відпрацювати в суботу — 3 березня.

 

congratulation

Новий рік — це час підбиття підсумків наших досягнень. У той же час, Новий рік 2018 — це рік, щоб почати щось нове, щоб стати сильним, і ще один шанс втілити свої мрії в реальність.

 

 

 

schedule in January

У зв'язку з наближенням різдвяних та новорічних свят повідомляємо графік роботи нашої організації в період з 30 грудня 2017 року по 9 січня 2018 року:

 

 

 

advocacy

Робота адвокатів завжди була і залишається одним із найважливіших інструментів захисту конституційних прав та свобод. Це багато в чому формує утвердження принципу верховенства закону, справедливості, незалежності та демократизму нашої країни.

 

weekend in December

З метою раціонального використання робочого часу та створення сприятливих умов для святкування католицького Різдва у 2017 році 25 грудня (понеділок) оголошено офіційним вихідним днем.

 

 

Як відомо, щоб здати будинок в експлуатацію потрібно забезпечити мешканців належними умовами для проживання. Не варто забувати й про якість виконуваних робіт.

location

Повідомляємо, що Чернівецьке відділення ТОВ «Судова незалежна експертиза України» змінило місцезнаходження.

З 01 листопада 2017 року Чернівецьке відділення працюватиме за адресою: м. Чернівці, вул. Головна, 143.

 

 

 

Defender of Ukraine Day З метою раціонального використання робочого часу та створення сприятливих умов для святкування державного жовтневого свята у 2017 році 14 жовтня (субота) вихідний день переноситься на понеділок — 16 жовтня.

 

 

urist

Нині без консультацій юриста обійтися практично неможливо. Від їхньої сумлінності у цій нелегкій справі залежить майбутнє України як правової та демократичної держави. Професіоналізм, вірність ідеалам правди, відповідальність за свої результати слугують незаперечними заповідями роботи юристів у посиленні соціального захисту громадян.

 

septemberСьогодні в Україні відзначають державне свято, яке почали офіційно святкувати ще з 1984 року. День Знань – свято не лише першокласників, а й школярів, вчителів, студентів та викладачів.

 

 

 

independenceЦьогоріч Україна відзначає 26-ту річницю незалежності. Державне загальнонаціональне свято на честь прийняття Верховною радою УРСР «Акта проголошення незалежності України» 1991 року відзначається 24 серпня. У 2017 році святкуватимемо цілих чотири дні. П'ятницю (25 серпня) ми відпрацювали у суботу (19 серпня), тож тепер маємо можливість в цей знаменний для країни день відпочити разом із рідними та друзями.