Defender of Ukraine Day З метою раціонального використання робочого часу та створення сприятливих умов для святкування державного жовтневого свята у 2017 році 14 жовтня (субота) вихідний день переноситься на понеділок — 16 жовтня.

 

 

urist

Нині без консультацій юриста обійтися практично неможливо. Від їхньої сумлінності у цій нелегкій справі залежить майбутнє України як правової та демократичної держави. Професіоналізм, вірність ідеалам правди, відповідальність за свої результати слугують незаперечними заповідями роботи юристів у посиленні соціального захисту громадян.

 

septemberСьогодні в Україні відзначають державне свято, яке почали офіційно святкувати ще з 1984 року. День Знань – свято не лише першокласників, а й школярів, вчителів, студентів та викладачів.

 

 

 

independenceЦьогоріч Україна відзначає 26-ту річницю незалежності. Державне загальнонаціональне свято на честь прийняття Верховною радою УРСР «Акта проголошення незалежності України» 1991 року відзначається 24 серпня. У 2017 році святкуватимемо цілих чотири дні. П'ятницю (25 серпня) ми відпрацювали у суботу (19 серпня), тож тепер маємо можливість в цей знаменний для країни день відпочити разом із рідними та друзями.

2

З метою раціонального використання робочого часу та створення сприятливих умов для святкування 26-ї річниці незалежності очікується чотири вихідні поспіль з нагоди Дня незалежності України. Згідно з розпорядженням «Про перенесення робочих днів у 2017 році» робочий день з 25 серпня (п'ятниця) потрібно відпрацювати 19-го серпня (субота). У зв'язку з цим додаткові вихідні будуть тривалими — з 24 по 27 серпня.

Повідомляємо, що з 17 липня 2017 року Хмельницьке відділення Судової незалежної експертизи України змінило графік роботи.

Покупка нового стильного телефону в інтернет-магазині привертає увагу потенційних споживачів. Ціни у віртуальних магазинах зазвичай набагато нижчі, ніж у звичайних магазинах, до яких усі так звикли. Зрештою, замовлення здійснюється у будь-який час доби — тут немає ні перерви, ні вихідних днів.

При розгляді судових спорів досить часто виникає потреба у проведенні почеркознавчої експертизи. Як правило, мова йде про фальсифікацію підпису на документах. Підробивши документи, людина може незаконно отримати свою вигоду.

На сьогоднішній день житловим кодексом встановлена житлова площа на одну людину — 13,65м². Вимоги, встановлені державними будівельними нормами, по мінімальній площі спальні на одну людину - 10м². Для двох людей 14м². Проте це не завадило багатодітній сім’ї з 10 чоловік розташуватись на 32 квадратних метрах.

Минуло майже 2 роки з моменту запровадження сервісу оплата частинами та миттєва розстрочка. За цей час багато учасників судового процесу, на яких судом було покладено оплату витрат, пов'язаних із проведенням судової експертизи, та замовники експертних досліджень отримали можливість не сплачувати всю вартість дослідження одночасно.

Разом із проектом «Житлоблуд» телеканалу Zik ми провели зовнішній огляд будівництва одного з житлових комплексів міста Києва. Це комплекс економ-класу, який за невисоку ціну мав би забезпечувати комфортне проживання жителів.

Економія при будівництві чи примус платити більше за комунальні послуги? Про це дізнавались спеціалісти Судової незалежної експертизи України разом з журналістами телеканалу Zik.

Купити підроблені документи — звичайна справа. Перед роботодавцями часто постає проблема: як відрізнити справжню медичну довідку від підробки. Влаштуватися на роботу із такою довідкою може кожен, адже ніхто відразу не перевірятиме достовірність такого документу.

Актуальною проблемою наразі залишається дотримання санітарних норм в закладах громадського харчування. У центрі столиці у суші-кафе 33 людини після вживання суші потрапили до лікарні, троє з яких отримали підтвердження діагнозу сальмонельоз.

Якщо ви бачите крізь вікно високовольтну лінію електропередач, що розташована у безпосередній близькості до вашого будинку – варто замислитись про вплив електромагнітного випромінювання на ваше здоров’я.

Враховуючи рішення Правління Національного банку України від 24 квітня 2017 року №264-рш/БТ «Про віднесення Публічного акціонерного товариства «ДІАМАНТБАНК» до категорії неплатоспроможних», просимо не здійснювати оплату за проведення судових експертиз та інших видів досліджень на розрахунковий рахунок ТОВ «Судова незалежна експертиза України», відкритий у ПАТ «Діамантбанк».

З метою раціонального використання робочого часу та створення сприятливих умов для святкування:

У зв’язку з наближенням травневих свят повідомляємо графік роботи нашої організації в період з 01 по 09 травня 2016 року.

З 01.02.2016 р. стала доступна послуга «Оплата частинами». «Оплата частинами» - це сервіс, який дозволяє розраховуватися за послуги, не оплачуючи всю їх вартість одразу, а розбивши на окремі платежі.

З метою раціонального використання робочого часу та створення сприятливих умов для святкування 7 січня - Різдва Христового,

03 червня 2015 року в готельно-ресторанному комплексі “Reikartz Житомир”, який знаходиться за адресою: м. Житомир, майдан Замковий 5/8, відбувся семінар на тему: «Особливості проведення будівельно-технічних та земельно-технічних експертиз».

Запрошуємо адвокатів, співробітників юридичних відділів та інших фахівців в галузі права прийняти учать в семінарі на тему: “Особливості проведення будівельно-технічних та земельно-технічних експертиз”

Судові експерти та фахівці Судової незалежної експертизи України розкриють актуальні питання та можливості судової експертизи при врегулюванні земельних та будівельних спорів. Висвітлять практичний порядок проходження судової експертизи та оцінки судом експертного висновку в якості доказу. Та повідомлять нові тенденції та зміни у законодавстві, що стосується судової експертизи.

Увага! З метою раціонального використання робочого часу, враховуючи рекомендації Кабінету Міністрів України “Про перенесення робочих днів у 2015 р.” №1084-р. від 12.11.2014 р., встановлено наступний графік роботи:

  • з 01 по 04 січня 2015 р. – вихідні дні,
  • з 05 по 06 січня 2015 р. – робочі дні,
  • з 07 по 11 січня 2015 р. – вихідні дні (п’ятниця 02 січня переноситься на суботу 17 січня; четвер 08 січня – на суботу 31 січня; п’ятниця 09 січня – на суботу 14 лютого).

11 липня 2014 року в Білій Церкві експерт ТОВ "Судова незалежна експертиза України" Олена Клівак приняла участь у науково-правовій конференції, що відбулася за сприяння Ради адвокатів Київської області.

Понад 130 адвокатів, бажаючих підвищити свою кваліфікацію та надавати якісну правову допомогу своїм клієнтам, взяли участь у науково-правовій конференції з обговорення актуальних питань цивільного права та процесу.