congratulation

Новий рік — це час підбиття підсумків наших досягнень. У той же час, Новий рік 2018 — це рік, щоб почати щось нове, щоб стати сильним, і ще один шанс втілити свої мрії в реальність.

 

 

 

schedule in January

У зв'язку з наближенням різдвяних та новорічних свят повідомляємо графік роботи нашої організації в період з 30 грудня 2017 року по 9 січня 2018 року:

 

 

 

advocacy

Робота адвокатів завжди була і залишається одним із найважливіших інструментів захисту конституційних прав та свобод. Це багато в чому формує утвердження принципу верховенства закону, справедливості, незалежності та демократизму нашої країни.

 

weekend in December

З метою раціонального використання робочого часу та створення сприятливих умов для святкування католицького Різдва у 2017 році 25 грудня (понеділок) оголошено офіційним вихідним днем.

 

 

Як відомо, щоб здати будинок в експлуатацію потрібно забезпечити мешканців належними умовами для проживання. Не варто забувати й про якість виконуваних робіт.

location

Повідомляємо, що Чернівецьке відділення ТОВ «Судова незалежна експертиза України» змінило місцезнаходження.

З 01 листопада 2017 року Чернівецьке відділення працюватиме за адресою: м. Чернівці, вул. Головна, 143.

 

 

 

Defender of Ukraine Day З метою раціонального використання робочого часу та створення сприятливих умов для святкування державного жовтневого свята у 2017 році 14 жовтня (субота) вихідний день переноситься на понеділок — 16 жовтня.

 

 

urist

Нині без консультацій юриста обійтися практично неможливо. Від їхньої сумлінності у цій нелегкій справі залежить майбутнє України як правової та демократичної держави. Професіоналізм, вірність ідеалам правди, відповідальність за свої результати слугують незаперечними заповідями роботи юристів у посиленні соціального захисту громадян.

 

septemberСьогодні в Україні відзначають державне свято, яке почали офіційно святкувати ще з 1984 року. День Знань – свято не лише першокласників, а й школярів, вчителів, студентів та викладачів.

 

 

 

independenceЦьогоріч Україна відзначає 26-ту річницю незалежності. Державне загальнонаціональне свято на честь прийняття Верховною радою УРСР «Акта проголошення незалежності України» 1991 року відзначається 24 серпня. У 2017 році святкуватимемо цілих чотири дні. П'ятницю (25 серпня) ми відпрацювали у суботу (19 серпня), тож тепер маємо можливість в цей знаменний для країни день відпочити разом із рідними та друзями.

2

З метою раціонального використання робочого часу та створення сприятливих умов для святкування 26-ї річниці незалежності очікується чотири вихідні поспіль з нагоди Дня незалежності України. Згідно з розпорядженням «Про перенесення робочих днів у 2017 році» робочий день з 25 серпня (п'ятниця) потрібно відпрацювати 19-го серпня (субота). У зв'язку з цим додаткові вихідні будуть тривалими — з 24 по 27 серпня.

Повідомляємо, що з 17 липня 2017 року Хмельницьке відділення Судової незалежної експертизи України змінило графік роботи.

Покупка нового стильного телефону в інтернет-магазині привертає увагу потенційних споживачів. Ціни у віртуальних магазинах зазвичай набагато нижчі, ніж у звичайних магазинах, до яких усі так звикли. Зрештою, замовлення здійснюється у будь-який час доби — тут немає ні перерви, ні вихідних днів.

При розгляді судових спорів досить часто виникає потреба у проведенні почеркознавчої експертизи. Як правило, мова йде про фальсифікацію підпису на документах. Підробивши документи, людина може незаконно отримати свою вигоду.

На сьогоднішній день житловим кодексом встановлена житлова площа на одну людину — 13,65м². Вимоги, встановлені державними будівельними нормами, по мінімальній площі спальні на одну людину - 10м². Для двох людей 14м². Проте це не завадило багатодітній сім’ї з 10 чоловік розташуватись на 32 квадратних метрах.

Минуло майже 2 роки з моменту запровадження сервісу оплата частинами та миттєва розстрочка. За цей час багато учасників судового процесу, на яких судом було покладено оплату витрат, пов'язаних із проведенням судової експертизи, та замовники експертних досліджень отримали можливість не сплачувати всю вартість дослідження одночасно.

Разом із проектом «Житлоблуд» телеканалу Zik ми провели зовнішній огляд будівництва одного з житлових комплексів міста Києва. Це комплекс економ-класу, який за невисоку ціну мав би забезпечувати комфортне проживання жителів.

Економія при будівництві чи примус платити більше за комунальні послуги? Про це дізнавались спеціалісти Судової незалежної експертизи України разом з журналістами телеканалу Zik.

Купити підроблені документи — звичайна справа. Перед роботодавцями часто постає проблема: як відрізнити справжню медичну довідку від підробки. Влаштуватися на роботу із такою довідкою може кожен, адже ніхто відразу не перевірятиме достовірність такого документу.

Актуальною проблемою наразі залишається дотримання санітарних норм в закладах громадського харчування. У центрі столиці у суші-кафе 33 людини після вживання суші потрапили до лікарні, троє з яких отримали підтвердження діагнозу сальмонельоз.

Якщо ви бачите крізь вікно високовольтну лінію електропередач, що розташована у безпосередній близькості до вашого будинку – варто замислитись про вплив електромагнітного випромінювання на ваше здоров’я.

Враховуючи рішення Правління Національного банку України від 24 квітня 2017 року №264-рш/БТ «Про віднесення Публічного акціонерного товариства «ДІАМАНТБАНК» до категорії неплатоспроможних», просимо не здійснювати оплату за проведення судових експертиз та інших видів досліджень на розрахунковий рахунок ТОВ «Судова незалежна експертиза України», відкритий у ПАТ «Діамантбанк».

З метою раціонального використання робочого часу та створення сприятливих умов для святкування:

У зв’язку з наближенням травневих свят повідомляємо графік роботи нашої організації в період з 01 по 09 травня 2016 року.