Ми підготували для Вас спеціальні пропозиції. Знижки до 50% на популярні види експертиз та досліджень. Слідкуйте за пропозиціями на сайті або в соціальних мережах. Розпочати захист своїх порушених прав із проведення незалежного дослідження дуже легко та економно. Кількість акційних пропозицій обмежена.


Порядок проведення дослідження на умовах спеціальної пропозиції

Знижка діє на проведення відповідного типу дослідження щодо об’єктів дослідження, розташованих в межах населених пунктів, визначених в спеціальній пропозиції.

При проведенні дослідження на умовах спеціальної пропозиції ми залишаємо за собою право самостійно визначати дату та час проведення огляду об’єкту дослідження. У разі неможливості надати доступ до об’єкту дослідження у запропоновані нами дату та час, розмір знижки може бути змінено.


У цій категорії немає статей. Якщо дочірні категорії показуються на цій сторінці, то вони можуть містити статті.


Отримати детальну інформацію про дослідження та замовити спеціальну пропозицію Ви можете завітавши до одного з наших відділень, відправивши запит на e-mail або за телефоном. При оформленні заявки, повідомте менеджеру про бажання скористатися спеціальною пропозицією.