5 1 1 1 1 1 Rating 100% (17 Votes)

Проведення судових експертиз та експертних досліджень.

Ми проведемо всебічне, незалежне та обгрунтоване дослідження.  Судова експертиза виконана фахівцями нашої установи слугуватиме вагомим доказом у вирішенні Вашого спору. 


Будівельно-технічна Оціночно-будівельна Земельно-технічна Оціночно-земельна Автотехнічна Економічна Товарознавча Автотоварознавча Психологічна 10.1u Пожежно-технічна експертиза Інтелектуальна власність Технічна експертиза документів

Замовити експертизу

Експертиза виконуються судовими експертами, які мають Свідоцтва Міністерства юстиції України про присвоєння відповідної кваліфікації та внесені до єдиного Реєстру атестованих судових експертів.

Підставою для проведення експертизи є передбачений законом процесуальний документ - ухвала (постанова) про призначення експертизи, складений уповноваженою на те особою (органом).

Підставою проведення експертного дослідження є письмова заява (лист) юридичної або фізичної особи з обов'язковим зазначенням її реквізитів та переліку питань, які підлягають розв'язанню.


Зразки документів:

Заява на проведення експертного дослідження Завантажити

Зразок клопотання про призначення судової експертизи Завантажити


Отримати консультацію з приводу проведення судової експертизи ви можете за телефоном, або в наших регіональних відділеннях у містах: Київ, Одеса, Чернігів, Житомир, Кіровоград. Прийом громадян здійснюється за попереднім записом.


Законодавство про судові експертизи:

Про судову експертизу
Верховна Рада України; Закон від 25.02.1994 № 4038-XII

Про затвердження Інструкції про призначення та проведення судових експертиз та Науково-методичних [...]
Мін'юст України; Наказ, Інструкція, Рекомендації від 08.10.1998 № 53/5

Про затвердження Порядку проведення рецензування висновків судових експертів та висновків експертних [...]
Мін'юст України; Наказ, Порядок від 25.05.2015 № 775/5


Кваліфікація наших експертів:

Всі спеціалісти Судової незалежної експертизи України мають Свідоцтва Міністерства юстиції України про присвоєння відповідної кваліфікації судового експерта та внесені до єдиного Реєстру атестованих судових експертів. Роботи з проведення судових експертиз та експертних досліджень виконуються у повній відповідності до діючого законодавства України та нормативно правових актів Міністерства юстиції України, що стосуються проведення судових експертиз та експертних досліджень.


Корисна інформація: