ДНК тесту на встановлення батьківства

Замовити ДНК тест

ДНК тесту на встановлення батьківства. Останнім часом один з найбільш затребуваних ДНК-тестів. Причини для цього можуть бути різними: народження дитини в цивільному шлюбі, спори пов'язані із сплатою аліментів тощо.

Аналіз ДНК на батьківство

Дозволить точно, раз і назавжди встановити, чи є потенційний батько біологічним батьком дитини чи ні. Для проведення тесту на батьківство в якості стандартного зразка ми використовуємо зразок слини слизової оболонки рота, а саме клітини взяті з внутрішньої сторони щоки (букальний епітелій). Так само можливе використання нестандартних зразків (волосся, нігті, недопалки, жувальні гумки). Після взяття зразків ДНК дитини і передбачуваного батька зразки аналізуються, виділяється ДНК профіль і порівнюється на предмет загальних генетичних маркерів.

ДНК аналіз на визначення батьківства проводяться в німецькій судово-генетичної лабораторії з використанням останніх технологій, що дозволяє з високою точністю встановити чи є потенційний чоловік біологічним батьком дитини. Генетична експертиза на батьківство досягає точності 99,999999%. У разі факту спростування батьківства результат завжди перевіряється двічі і дорівнюватиме 100%.

Схожі матеріали:

Результат ДНК тесту на визначення батьківства буде вагомим аргументом у вирішенні судових спорів (розірвання шлюбу, стягнення аліментів).

Ми пропонуємо два варіанти проведення ДНК тесту на встановлення батьківства в залежності від ситуації:

Замовити ДНК тест на батьківство Ви можете дистанційно за допомогою системи он-лайн замовлення на сайті.

При проведенні генетичної експертизи на встановлення батьківства ми гарантуємо повну конфіденційність.

Замовити ДНК тест на батьківство

Отримати консультацію з приводу проведення аналізу ДНК на батьківство ви можете за телефоном, або в наших регіональних відділеннях у містах: Київ, Одеса, Чернігів, Миколаїв, Житомир, Кіровоград, Чернівці, Хмельницький. Прийом громадян здійснюється за попереднім записом.