5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (12 Votes)

Отримати персональну консультацію 

Розрахунок несучої здатності конструкцій, будівель і спорудРозрахунок несучої здатності конструкцій, будівель і споруд

Це обчислення максимального навантаження, яку можуть нести будівельні конструкції, їх елементи, а також грунти основ без втрати їх функціональних якостей.

Розрахунок несучої здатності проводиться спочатку планування будівництва і визначається як для конструктивних елементів окремо, так і для будівель (споруд) в цілому.

Термін проведення:

Термін проведення технічного обстеження залежить від складності дослідження, кількості поставлених питань та завантаженості фахівців відповідної галузі знань.

Встановлюється після попереднього аналізу документів.

Орієнтовний термін проведення технічного обстеження - 10-30 днів.

Детальніше

Отримати персональну консультацію 

Вартість обстеження:

Вартість обстеження визначається з урахуванням багатьох особливостей.
Орієнтовна вартість даного виду дослідження - від 8000 грн.

Детальніше

Отримати персональну консультацію 

Приклади обстежень:

an example safe title
Приклад визначення несучої здатності перекриття об'єкта обстеження

Детальніше


У першу чергу при будівництві необхідно провести розрахунок несучої здатності грунту, визначення ступеня можливого навантаження на нього. У випадку неправильно розрахунку, в подальшому може виникнути зсув грунту, осад будівлі, тріщини та інші негативні наслідки.

Схожі матеріали:

З урахуванням запланованої будівлі (споруди), властивостей і природних характеристик грунту, фахівці визначають найбільш оптимальний вид фундаменту, матеріали його приготування, тип конструкції, його розміри, глибина закладання та ін Крім цього проводяться розрахунки для визначення можливих змін при впливі на об'єкт різних явищ і факторів, наприклад: пожежа, вітрового і снігового фактор, дія підземних вод, будівництво на найближчих ділянках.

Важливість визначення несучої здатності конструкцій, будівель і споруд полягає в тому, що від того наскільки правильно вона розрахована, залежить безпека і надійність об'єкта. Надійність і безпека конструкцій і об'єкту в цілому є безумовними вимогами, які пред'являються до будівельників і будівельним компаніям.

Корисна інформація: