5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (11 Votes)

У сучасній юридичній практиці, особливе місце займають спори про відшкодування матеріальної шкоди, заподіяної різними неправомірними діями. Сторонами у таких спорах можуть виступати не тільки фізичні та юридичні особи, а й різні державні органи. Матеріальний збиток, завжди виражається в грошовому еквіваленті, тому особа, яка потребує його відшкодування, зобов'язана надати, всі необхідні докази, які обґрунтовують його розмір. Для встановлення об'єктивного розміру заподіяної матеріальної шкоди, ми рекомендуємо звернутися до фахівців Судової незалежної експертизи України.

Термін проведення:

Термін проведення судових експертиз та експертних досліджень залежить від складності дослідження, кількості поставлених питань та завантаженості фахівців відповідної галузі знань.

Встановлюється після попереднього аналізу документів в межах передбачених п. 1.13 розділу І "Інструкції про призначення та проведення судових експертиз та експертних досліджень", затвердженої Наказом Міністерства юстиції України 08.10.1998 р. № 53/5.

Орієнтовний термін проведення становить:

  • для судових експертиз - до 30 днів;
  • для експертних досліджень - до 10 днів.

Детальніше

Отримати персональну консультацію

Вартість експертизи:

Вартість експертизи визначається з урахуванням багатьох особливостей.
Орієнтовна вартість данного виду дослідження - від 4000 грн.

Детальніше

Отримати персональну консультацію

Приклади експертиз:

Визначення розміру матеріальних збитків
Оціночно-будівельне експертне дослідження, розмір збитків

Детальніше

Визначення розміру матеріальних збитків


Оціночно-будівельне експертне дослідження, розмір збитків у результаті пожежі

Детальніше

Визначення розміру матеріальної шкоди

Матеріальний збиток - це витрати, які особа повинна здійснити на відновлення свого порушеного права. Визначення розміру заподіяної шкоди може відбуватися різними способами, але для відшкодування завданої матеріальної шкоди в судовому порядку, як правило готується висновок судового експерта. Експерти Судової незалежної експертизи України, проводять роботи з визначення різних видів матеріального збитку (будівельно-технічна експертиза, товарознавча експертиза, автотоварознавча та інші)

Схожі матеріали:

Роль експертизи при визначенні суми заподіяного збитку

Кожна особа, яка зазнала збитків від неправомірних дій третіх осіб, бажає, щоб відшкодування матеріального збитку сталося в повному обсязі. Воно може відбутися в добровільному порядку, коли винна сторона згодна на досудове врегулювання спору і в судовому порядку, коли до згоди прийти не вдалося. У кожному з цих випадків, необхідно визначення розміру збитків, і потерпілий зобов'язаний подати докази, які підтвердять заявлені вимоги. Не весь матеріальний збиток можна підтвердити різними договорами, або товарними чеками. Якщо майно частково пошкоджено, на допомогу прийдуть наші кваліфіковані експерти. Провести такі дослідження можна як за заявою юридичних або фізичних осіб, так і за рішенням суду або правоохоронних органів. Експертиза, зроблена в одному з наших відділень у містах Києві, Одесі, Чернігові, Миколаєві, Кіровограді, Житомирі, Чернівцях, Хмельницбкому допоможе вирішити спір, пов'язаний з матеріальним збитком, виступивши основним доказом, що підтверджує суму фактично заподіяної шкоди.


Отримати консультацію з приводу проведення експертизи з визначення розміру матеріальних збитків ви можете за телефоном, або в наших регіональних відділеннях. Прийом громадян здійснюється за попереднім записом.


Корисна інформація: