5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (3 Votes)

Дослідження психологічного стану людини.

Перелік ситуацій в яких Вам може знадобитись проведення психологічної експертизи досить великий та не є вичерпним. Починаючи від визначення відношення матері до дитини і завершуючи ставленням особи до певної ситуації. Для уточнення можливості проведення психологічної експертизи на предмет визначення психологічного стану людини, телефонуйте нам за номерами вказаними у розділі контакти

Термін проведення:

Термін проведення судових експертиз та експертних досліджень залежить від складності дослідження, кількості поставлених питань та завантаженості фахівців відповідної галузі знань.

Встановлюється після попереднього аналізу документів в межах передбачених п. 1.13 розділу І "Інструкції про призначення та проведення судових експертиз та експертних досліджень", затвердженої Наказом Міністерства юстиції України 08.10.1998 р. № 53/5.

Орієнтовний термін проведення становить:

  • для судових експертиз - до 30 днів;
  • для експертних досліджень - до 10 днів.

Детальніше

Отримати персональну консультацію

Вартість експертизи:

Вартість експертизи визначається з урахуванням багатьох особливостей.
Орієнтовна вартість данного виду дослідження - від 13 000 грн.

Детальніше

Отримати персональну консультацію

Приклади експертиз:

 

Схожі матеріали:

Необхідні документи:

Як і у випадку з визначенням розміру моральної шкоди для проведення експертизи з встановлення психологічного стану ми радимо підготувати максимальну кількість документів що стосуються безпосередньо Вашої ситуації.

Корисна інформація: