5 1 1 1 1 1 (16 Votes)

ХХI століття ознаменувало себе століттям високих технологій. Розвиток науки і техніки, не змусив себе довго чекати. Поступово наші будинки і квартири наповнилися різною, абсолютно не замінною технікою, яка максимально полегшує повсякденну роботу, а домашні турботи здаються простими і навіть приємними.

Термін проведення:

Термін проведення судових експертиз та експертних досліджень залежить від складності дослідження, кількості поставлених питань та завантаженості фахівців відповідної галузі знань.

Встановлюється після попереднього аналізу документів в межах передбачених п. 1.13 розділу І "Інструкції про призначення та проведення судових експертиз та експертних досліджень", затвердженої Наказом Міністерства юстиції України 08.10.1998 р. № 53/5.

Орієнтовний термін проведення становить:

  • для судових експертиз - до 30 днів;
  • для експертних досліджень - до 10 днів.

Детальніше

Замовити експертизу

Вартість експертизи:

Вартість експертизи визначається з урахуванням багатьох особливостей.
Орієнтовна вартість данного виду дослідження - від 800 грн.

Детальніше

Замовити експертизу

Приклади експертиз:


Товарознавче експертне дослідження годинника

Детальніше


dt1 min
Товарознавче експертне дослідження дитячих товарів

Детальніше


pl1
Товарознавче експертне дослідження планшета

Детальніше


tel1 min
Товарознавче експертне дослідження мобільного пристрою

Детальніше


Дуже часто придбаний товар не виправдовує своїх надій. Після покупки можуть виявитися дефекти, не помічені раніше або отримані в результаті транспортування або експлуатації. Неправильне функціонування приладів веде до суперечок про повернення техніки або проведення гарантійного ремонту.

Фахівці Судової незалежної експертизи України допоможуть розібратися в даній ситуації. Кваліфіковані експерти, майстри та інженери встановлять істину в ситуації, що склалася шляхом проведення товарознавчої експертизи.

Метою експертизи побутової техніки може бути:

  • визначення технічного стану приладу;
  • виявлення несправностей і визначення їх типу (виробничий, конструктивний дефект, поломка в результаті порушення правил експлуатації);
  • перевірка на відповідність приладу заявленим технічним характеристикам.

В рамках експертизи побутової техніки буде проведена повна діагностика приладу. Можуть бути перевірені органолептичні, фізико-хімічні показники, інформація на маркуванні та товарно-супровідних документах. Обов'язково відбувається тестування на працездатність побутової техніки.

Експертизу посудомийної машини, мікрохвильової печі, пилососа, пральної машини, холодильника та інших побутових приладів ви зможете замовити, звернувшись до нас по телефону. Або в одному із стаціонарних відділень у містах Київ, Одеса, Чернігів, Житомир, Кіровоград.


Корисна інформація: