Технічне обстеження будівельних конструкцій будівлі проводиться з метою визначення їх фактичного технічного стану і надання у разі потреби рекомендацій щодо усунення виявлених недоліків (дефектів, пошкоджень) для подальшої надійної та безпечної експлуатації будівельних конструкцій споруди. В даному випадку визначалась оцінка можливості технічного переоснащення приймального облаштування зерна з автомобільного транспорту №1 та №2.

Об’єктом обстеження була одно- та двоповерхова капітальна будівля без підвалу з вбудованими приміщеннями, розташована за АДРЕСОЮ-1.

Оцінка технічного стану базується на виявленні, фіксації та кваліфікації дефектів будівельних і системних компонентів будівлі. Забезпечує ефективне управління та своєчасне технічне обслуговування будівельних систем та будівель в цілому.

an example safe titleВизначення несучої здатності перекриття об’єкта обстеження базується на основі аналізу технічної документації, встановленні параметрів та окремих критеріїв технічного стану, виконанні обстеження конструкцій та наданні Звіту про технічний стан, у якому перебувають конструкції.

 

insurance Company title

На вирішення експерту поставлено наступні питання:

1. Чи відповідає приміщення вимогам державних будівельних норм, що розташоване за АДРЕСОЮ-1?

2. Чи можлива подальша безпечна експлуатація приміщення для вільного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями? Якщо ні, то які рекомендацій щодо усунення виявлених недоліків?