5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (2 Votes)

Оцінка технічного стану базується на виявленні, фіксації та кваліфікації дефектів будівельних і системних компонентів будівлі. Забезпечує ефективне управління та своєчасне технічне обслуговування будівельних систем та будівель в цілому.

До ТОВ «Судова незалежна експертиза України» звернувся іноземець, який планував придбання нерухомості на території України, з проханням провести оцінку стану квартири та наявного в ній майна.

Спеціалістом було зафіксовано: якісні показники майна, наявні дефекти, загальний стан та фізичний знос досліджуваного об’єкта, перевірено справність побутової техніки та фізичний стан меблів, роботу електричних, сантехнічних та механічних систем. Обстеження проводилось із застосуванням спеціальних приладів (пірометра, фотоапарата, тепловізору, вологоміра та ін.).

Як результат, замовник отримав Звіт щодо проведеного дослідження з фото- та відеофіксацією та повну інформацію з приводу якості об’єкта дослідження та його стану.

Після ознайомлення з результатами дослідження, замовником було прийнято рішення щодо придбання квартири. Наш спеціаліст опечатав квартиру, засвідчивши дійсний її стан до моменту приїзду покупця на територію України.

Результати оцінки стану об'єкта нерухомості вбережуть від незапланованих витрат пов'язаних з ремонтом, відновленням робочого стану тощо. Незалежна думка допоможе визначитись з питаннями: необхідності придбати чи орендувати нерухомість, навіть якщо ви особисто не відвідували її.