5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (11 Votes)

Автотехнічна експертиза (експертиза авто). Трасологія

ПОПУЛЯРНІ НАПРЯМКИ
автотехнічної експертизи

Експертиза ДТП
Визначення обставин ДТП

Перелік напрямків, наведений на даній
сторінці сайту, не є вичерпним.

Отримати персональну консультацію

Aвтотехнічна експертиза

Трудомісткий процес, в рамках якого можуть бути досліджені обставини ДТП, а також зіставлені фактичні дії водія з вимогами Правил дорожнього руху України.

За проведенням незалежної експертизи автомобіля звертаються при розгляді кримінальних та адміністративних справ, а також цивільних позовів про відшкодування моральної та матеріальної шкоди, завданих дорожньо транспортними пригодами (ДТП) і несправностями транспортних засобів.

Сьогодні ніхто з нас не застрахований від попадання в дорожньо-транспортну пригоду. І якщо раптом Ви опинилися в цій неприємній ситуації, то відновити справедливість, і домогтися відшкодування матеріального збитку від страхової компанії Вам допоможе експертиза ДТП.

Трасологічна експертиза

Вивчає сліди на проїжджій частині та на автомобілі, для більш точного з'ясування реальних обставин дорожньо-транспортної пригоди.

Судова автотехнічна експертиза досліджує: обставини ДТП; технічний стан деталей транспортних засобів; ідентифікацію по слідах, залишених ТЗ, певним його примірником або встановлення його типу, моделі; взаємне розташування ТЗ в момент контакту; місце зіткнення ТЗ і місце наїзду на перешкоду (пішохода), механізм утворення слідів; розташування ТС щодо проїзної частини на момент контакту.

Об'єкти дослідження експертизи дтп: 

Об'єктами дослідження експертизи дтп є: транспортні засоби, деталі, частини авто відокремилися в результаті ДТП, сліди на місці ДТП, місце аварії, протокол огляду місця ДТП, схема місця аварії, пояснення учасників і свідків ДТП і т.п.

Автотехническое исследование наличия технической возможности избежать ДТП


 Автотехническое исследование наличия технической возможности избежать ДТП
Автотехническое исследование наличия технической возможности избежать ДТП
 


Схожі матеріали:

Головні завданнями автотехнічної експертизи є...

Орієнтовний перелік вирішуваних питань...

Детальніше


Отримати консультацію з приводу проведення автотехнічної експертизи ви можете за телефоном, або в наших регіональних відділеннях. Прийом громадян здійснюється за попереднім записом.


Законодавство про судові експертизи:

Про судову експертизу
Верховна Рада України; Закон від 25.02.1994 № 4038-XII

Про затвердження Інструкції про призначення та проведення судових експертиз та Науково-методичних [...]
Мін'юст України; Наказ, Інструкція, Рекомендації від 08.10.1998 № 53/5

Про затвердження Порядку проведення рецензування висновків судових експертів та висновків експертних [...]
Мін'юст України; Наказ, Порядок від 25.05.2015 № 775/5


Кваліфікація наших експертів:

Всі спеціалісти Судової незалежної експертизи України мають Свідоцтва Міністерства юстиції України про присвоєння відповідної кваліфікації судового експерта та внесені до єдиного Реєстру атестованих судових експертів. Роботи з проведення судових експертиз та експертних досліджень виконуються у повній відповідності до діючого законодавства України та нормативно правових актів Міністерства юстиції України, що стосуються проведення судових експертиз та експертних досліджень.


Корисна інформація: