5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (11 Votes)

Автотехнічна експертиза (експертиза авто). Трасологія

ПОПУЛЯРНІ НАПРЯМКИ
автотехнічної експертизи

Експертиза ДТП
Визначення обставин ДТП

Перелік напрямків, наведений на даній
сторінці сайту, не є вичерпним.

Отримати персональну консультацію

Aвтотехнічна експертиза

Трудомісткий процес, в рамках якого можуть бути досліджені обставини ДТП, а також зіставлені фактичні дії водія з вимогами Правил дорожнього руху України.

За проведенням незалежної експертизи автомобіля звертаються при розгляді кримінальних та адміністративних справ, а також цивільних позовів про відшкодування моральної та матеріальної шкоди, завданих дорожньо транспортними пригодами (ДТП) і несправностями транспортних засобів.

Сьогодні ніхто з нас не застрахований від попадання в дорожньо-транспортну пригоду. І якщо раптом Ви опинилися в цій неприємній ситуації, то відновити справедливість, і домогтися відшкодування матеріального збитку від страхової компанії Вам допоможе експертиза ДТП.

Трасологічна експертиза

Вивчає сліди на проїжджій частині та на автомобілі, для більш точного з'ясування реальних обставин дорожньо-транспортної пригоди.

Судова автотехнічна експертиза досліджує: обставини ДТП; технічний стан деталей транспортних засобів; ідентифікацію по слідах, залишених ТЗ, певним його примірником або встановлення його типу, моделі; взаємне розташування ТЗ в момент контакту; місце зіткнення ТЗ і місце наїзду на перешкоду (пішохода), механізм утворення слідів; розташування ТС щодо проїзної частини на момент контакту.

Об'єкти дослідження експертизи дтп: 

Об'єктами дослідження експертизи дтп є: транспортні засоби, деталі, частини авто відокремилися в результаті ДТП, сліди на місці ДТП, місце аварії, протокол огляду місця ДТП, схема місця аварії, пояснення учасників і свідків ДТП і т.п.

Автотехническое исследование наличия технической возможности избежать ДТП


 Автотехническое исследование наличия технической возможности избежать ДТП
Автотехническое исследование наличия технической возможности избежать ДТП
 Автотехническое исследование причин поломки транспортных средств
Автотехническое исследование причин поломки транспортных средств
 


Схожі матеріали:

Головні завданнями автотехнічної експертизи є...

Орієнтовний перелік вирішуваних питань...

Детальніше


Отримати консультацію з приводу проведення автотехнічної експертизи ви можете за телефоном, або в наших регіональних відділеннях. Прийом громадян здійснюється за попереднім записом.


Законодавство про судові експертизи:

Про судову експертизу
Верховна Рада України; Закон від 25.02.1994 № 4038-XII

Про затвердження Інструкції про призначення та проведення судових експертиз та Науково-методичних [...]
Мін'юст України; Наказ, Інструкція, Рекомендації від 08.10.1998 № 53/5

Про затвердження Порядку проведення рецензування висновків судових експертів та висновків експертних [...]
Мін'юст України; Наказ, Порядок від 25.05.2015 № 775/5


Кваліфікація наших експертів:

Всі спеціалісти Судової незалежної експертизи України мають Свідоцтва Міністерства юстиції України про присвоєння відповідної кваліфікації судового експерта та внесені до єдиного Реєстру атестованих судових експертів. Роботи з проведення судових експертиз та експертних досліджень виконуються у повній відповідності до діючого законодавства України та нормативно правових актів Міністерства юстиції України, що стосуються проведення судових експертиз та експертних досліджень.


Корисна інформація: