СНЕУ сьогодні

ТОВ «Судова незалежна експертиза України» (ТОВ «СНЕУ») - недержавна спеціалізована експертна організація, яка була заснована в 2009 році у м. Києві. На сьогоднішній день ми проводимо дослідження по всій території України. У містах: Київ, Одеса, Чернігів, Миколаїв, Кіровоград, Житомир, Чернівці, Хмельницький відкриті стаціонарні відділення, в яких Ви можете отримати необхідні консультації та замовити дослідження.

"Наші дослідження - вагома підстава в утвердженні принципу верховенства права та справедливості при вирішенні спорів!"

Вже на протязі 8-ми років Судова незалежна експертиза України виступає надійним помічником в суперечках, де необхідні спеціальні знання. Судові експертизи та експертні дослідження, виконані фахівцями нашої організації, неодноразово слугували вагомою підставою в утвердженні принципу верховенства права та справедливості при вирішенні судових спорів.

Один із принципів нашої роботи - не поєднувати процес проведення експертизи з юридичним супроводом або захистом чиїхось інтересів. Це дозволяє зберегти незалежну позицію в будь-якій ситуації.

"Експертна діяльність здійснюється висококваліфікованими фахівцями із Свідоцтвом МЮ України про присвоєння кваліфікації судового експерта."

Всі судові експерти Судової незалежної експертизи України мають Свідоцтво Міністерства юстиції України про присвоєння відповідної кваліфікації судового експерта і внесені до єдиного Реєстру атестованих судових експертів. Роботи по проведенню судових експертиз та експертних досліджень виконуються у повній відповідності до чинного законодавства України та нормативно-правових актів Міністерства юстиції України.

Більшість наших фахівців працюють в штаті організації, що в свою чергу дозволяє зменшувати терміни виконання робіт, контролювати якість, дотримуватися єдиного порядку проведення досліджень і зберігати стабільні і доступні ціни.

В рамках співпраці з Національною асоціацією адвокатів України фахівці нашої організації акредитовані в якості лекторів і беруть участь в заходах по підвищенню кваліфікації адвокатів в сфері судової експертизи.

З огляду на наявність висококваліфікованих фахівців різних сфер знань, ми маємо можливість комплексно і різнобічно аналізувати обставини, що склалися. Ми регулярно беремо участь в проектах українських телеканалів і друкованих ЗМІ в якості експертів. З метою інформування суспільства, ми завжди готові надати аргументований коментар.

Розуміючи взяту на себе відповідальність, ми не зупиняємося на досягнутому!

На сайті Ви можете ознайомитися з основними напрямками нашої діяльності, корисною інформацією, новинами в сфері судової експертизи, практикою проведення та застосування експертиз, а також надіслати заявку на проведення дослідження.

Уже понад три роки працює гаряча лінія з питань експертизи - 0 800 301 448. Тут Ви можете отримати консультацію або замовити проведення дослідження. Дзвінки на неї безкоштовні зі стаціонарних і мобільних телефонів на території України.

Ми готові консультувати і проводити дослідження по питаннях, які вимагають застосування спеціальних знань. Індивідуальний підхід із застосуванням сучасного обладнання допоможе розібратися в ситуації, що склалася, відшукати оптимальний вихід і вирішити самі нестандартні завдання.

З повагою,
Директор ТОВ «СНЕУ»
Герц Іван Вікторович


Місія та цінності

Основна мета нашої діяльності - надання можливості суддям, окремим юридичним і фізичним особам в стислі терміни проводити незалежні дослідження з питань, що виникають в судовому процесі або в повсякденному житті і вимагають застосування спеціальних знань.

Пріоритетне завдання - сприяння розвитку судово-експертної діяльності на території України та формування цивілізованого ринку послуг в сфері недержавної судової експертизи.

Наше бачення - бути кращою недержавною експертною організацією України, яка гідна найвищої довіри.


Історія

2017

2016

 • Відкриття Чернівецької філії.
 • Розширення переліку показників за якими проводиться аналіз води.
 • Впровадження напрямку – дослідження ґрунту.
 • Запуск сервісу Оплата частинами та Миттєва розстрочка, які дозволяють оплачувати проведення судових експертиз та інших видів дослідження у розстрочку.

2015

 • Відкриття Хмельницької філії.
 • Запровадження електронної системи обробки звернень громадян, що дозволяє підвищити якість підготовлених відповідей та забезпечує швидку комунікацію між заявником та спеціалістами нашої організації.

2014

 • Відкриття Кіровоградської філії.
 • Відкриття Житомирської філії.
 • Вдосконалено прядок проведення досліджень, пов’язаних із розподілом земельних ділянок, який дозволяє уникнути можливих невідповідностей при отриманні нових правовстановлювальних документів.
 • З метою пропагування розвитку галузі судової експертизи затверджено Кодекс етики судового експерта ТОВ "Судова незалежна експертиза України"

2013

 • Запровадження напрямку “Контрольні вимірювання”, зокрема вимірювання електромагнітного випромінювання та товщини фарби на автомобілі.
 • Початок роботи в галузі проектування. Надання першого звіту з технічного обстеження будівель та споруд.

2012

 • Судова незалежна експертиза України нагороджена відзнакою "Лідер галузі 2012" за результатами Національного бізнес рейтингу.
 • Відкриття Чернігівської філії.
 • Початок роботи в галузі оцінки майна. Отримання Свідоцтва суб’єкта оціночної діяльності.
 • Збільшилась кількість проведених судових експертиз та експертних досліджень на 50% у порівнянні з 2011 роком.

2011

 • Відкриття Одеської філії.
 • Початок співробітницта із німецькою судово-генетичною лабораторією в галузі проведення генетичних досліджень.

2009-2010

 • Проведення першого експертного дослідження (09.12.2009р.).
 • Завершено роботу над першим висновком судової експертизи (10.05.2010р.).


Реєстраційні документи