СНЕУ сьогодні

ТОВ «Судова незалежна експертиза України» (ТОВ «СНЕУ») - недержавна спеціалізована експертна організація, яка була заснована в 2009 році у м. Києві. На сьогоднішній день ми проводимо дослідження по всій території України. У містах: Київ, Одеса відкриті стаціонарні відділення, в яких Ви можете отримати необхідні консультації та замовити дослідження.

"Наші дослідження - вагома підстава в утвердженні принципу верховенства права та справедливості при вирішенні спорів!"

Вже потягом 13-ти років Судова незалежна експертиза України виступає надійним помічником в суперечках, де необхідні спеціальні знання. Судові експертизи та експертні дослідження, виконані фахівцями нашої організації, неодноразово слугували вагомою підставою в утвердженні принципу верховенства права та справедливості при вирішенні судових спорів.

Один із принципів нашої роботи - не поєднувати процес проведення експертизи з юридичним супроводом або захистом чиїхось інтересів. Це дозволяє зберегти незалежну позицію в будь-якій ситуації.

"Експертна діяльність здійснюється висококваліфікованими фахівцями із Свідоцтвом МЮ України про присвоєння кваліфікації судового експерта."

Всі судові експерти Судової незалежної експертизи України мають Свідоцтво Міністерства юстиції України про присвоєння відповідної кваліфікації судового експерта і внесені до єдиного Реєстру атестованих судових експертів. Роботи по проведенню судових експертиз та експертних досліджень виконуються у повній відповідності до чинного законодавства України та нормативно-правових актів Міністерства юстиції України.

Більшість наших фахівців працюють в штаті організації, що в свою чергу дозволяє зменшувати терміни виконання робіт, контролювати якість, дотримуватися єдиного порядку проведення досліджень і зберігати стабільні і доступні ціни.

В рамках співпраці з Національною асоціацією адвокатів України фахівці нашої організації акредитовані в якості лекторів і беруть участь в заходах по підвищенню кваліфікації адвокатів в сфері судової експертизи.

З огляду на наявність висококваліфікованих фахівців різних сфер знань, ми маємо можливість комплексно і різнобічно аналізувати обставини, що склалися. Ми регулярно беремо участь в проектах українських телеканалів і друкованих ЗМІ в якості експертів. З метою інформування суспільства, ми завжди готові надати аргументований коментар.

Розуміючи взяту на себе відповідальність, ми не зупиняємося на досягнутому!

На сайті Ви можете ознайомитися з основними напрямками нашої діяльності, корисною інформацією, новинами в сфері судової експертизи, практикою проведення та застосування експертиз, а також надіслати заявку на персональну консультацію.

Уже понад три роки працює гаряча лінія з питань експертизи - 0 800 301 448. Тут Ви можете отримати консультацію або замовити проведення дослідження. Дзвінки на неї безкоштовні зі стаціонарних і мобільних телефонів на території України.

Ми готові консультувати і проводити дослідження по питаннях, які вимагають застосування спеціальних знань. Індивідуальний підхід із застосуванням сучасного обладнання допоможе розібратися в ситуації, що склалася, відшукати оптимальний вихід і вирішити самі нестандартні завдання.


Місія та цінності

Основна мета нашої діяльності - надання можливості суддям, юридичним і фізичним особам в стислі терміни проводити незалежні дослідження з питань, що виникають в судовому процесі або в повсякденному житті і вимагають застосування спеціальних знань.

Пріоритетне завдання - сприяння розвитку судово-експертної діяльності на території України та формування цивілізованого ринку послуг в сфері недержавної судової експертизи.

Наше бачення - бути кращою недержавною експертною організацією України, яка гідна найвищої довіри.


Реєстраційні документи