5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (19 Votes)

Оцінка збитків після ДТП. Навіть найдосвідченіші водії не застраховані від ДТП. У нашій країні цьому сприяють множинні фактори, починаючи від поганих доріг, і закінчуючи водіями, які не вміють керувати транспортними засобами або незнайомі з правилами дорожнього руху. Після потрапляння в ДТП, перед кожним власником транспортного засобу стоїть питання, як отримати повну компенсацію матеріальної та моральної шкоди.

Термін проведення:

Термін проведення судових експертиз та експертних досліджень залежить від складності дослідження, кількості поставлених питань та завантаженості фахівців відповідної галузі знань.

Встановлюється після попереднього аналізу документів в межах передбачених п. 1.13 розділу І "Інструкції про призначення та проведення судових експертиз та експертних досліджень", затвердженої Наказом Міністерства юстиції України 08.10.1998 р. № 53/5.

Орієнтовний термін проведення становить:

  • для судових експертиз - до 30 днів;
  • для експертних досліджень - до 10 днів.

Детальніше

Замовити експертизу

Вартість експертизи:

Вартість експертизи визначається з урахуванням багатьох особливостей.
Орієнтовна вартість данного виду дослідження - від 2700 грн.

Детальніше

Замовити експертизу

Приклади експертиз:

Оцінка збитків після ДТП
Приклад експертизи. Визначення розміру матеріального збитку після ДТП

Детальніше


Оцінка збитків після ДТП
Приклад експертизи. Визначення розміру збитків після ДТП

Детальніше

Відшкодування збитків при ДТП

Пошкодження автомобіля може статися різними способами. Це зіткнення транспортних засобів, неякісне дорожнє покриття, падіння на автомобіль будь-яких предметів (дерев, опор та інших). Все це призводить до заподіяння майнової шкоди. Сучасним законодавством України обов'язок з відшкодування матеріального збитку, в більшості випадків покладається на страхові компанії. Але вони не завжди виконують свої обов'язки сумлінно і не завжди страхової суми достатньо для покриття вартості ремонту. Тому власники транспортних засобів змушені звертатися до суду для повного відшкодування понесених збитків. Для цих цілей і проводитися експертиза з оцінки збитків після ДТП.

Розрахувати вартість експертизи

Схожі матеріали:

Часткове відшкодування збитків після ДТП

Одним з найпоширеніших способів ухилення страхових компаній, є неповне відшкодування завданих збитків. Для цього, страховики вдаються до різних хитрощів. Щоб уникнути цього, необхідно звернутися до Судової незалежну експертизу Україні, фахівці якої володіють необхідною кваліфікацією для проведення такої незалежної експертизи з оцінки збитків авто після ДТП. Така експертиза буде виступати в якості вагомого доказу при суперечках із страховими компаніями та іншими учасниками ДТП.

Відшкодування шкоди винними особами

Є ситуації, коли пошкодження автомобіля, не підпадає під страхові випадки, зазначені в страховому договорі. У такому випадку, відшкодовувати збиток повинні винні особи (фізичні або юридичні). Процес відшкодування шкоди здійснюється, так само, як і у випадку зі страховими компаніями. Проводиться незалежна оцінка збитку автомобіля після ДТП, з подальшим зверненням до суду, якщо винна особа відмовляється від добровільного відшкодування суми збитків.


Замовляйте додатково:

Пакети експертиз “ДТП” та “ДТП плюс”
При одночасному замовленні декількох досліджень Ви отримаєте знижку до 20%.

Детальніше


Отримати консультацію з приводу проведення експертизи з оцінки збитків після ДТП ви можете за телефоном, або в наших регіональних відділеннях у містах: Київ, Одеса, Чернігів, Миколаїв, Житомир, Кіровоград, Чернівці, Хмельницький. Прийом громадян здійснюється за попереднім записом.


Корисна інформація: