4.8021978021978 1 1 1 1 1 Rating 4.80 (91 Votes)

ТОВ «Судова незалежна експертиза України» (ТОВ «СНЕУ») - недержавна спеціалізована експертна організація, яка була заснована в 2009 році у м. Києві. На сьогоднішній день ми проводимо дослідження по всій території України. У містах: Київ та Одеса відкриті стаціонарні відділення. Отримати необхідні консультації та замовити дослідження ви можете віддалено або у відділеннях.

"Наші дослідження - вагома підстава в утвердженні принципу верховенства права та справедливості при вирішенні спорів!"

Вже упродовж 10-ти років Судова незалежна експертиза України виступає надійним помічником в суперечках, де необхідні спеціальні знання. Судові експертизи та експертні дослідження, виконані фахівцями нашої організації, неодноразово слугували вагомою підставою в утвердженні принципу верховенства права та справедливості при вирішенні судових спорів.

Один із принципів нашої роботи - не поєднувати процес проведення експертизи з юридичним супроводом або захистом чиїхось інтересів. Це дозволяє зберегти незалежну позицію в будь-якій ситуації.

"Експертна діяльність здійснюється висококваліфікованими фахівцями із Свідоцтвом МЮ України про присвоєння кваліфікації судового експерта."

Всі судові експерти Судової незалежної експертизи України мають Свідоцтво Міністерства юстиції України про присвоєння відповідної кваліфікації судового експерта і внесені до єдиного Реєстру атестованих судових експертів. Роботи по проведенню судових експертиз та експертних досліджень виконуються у повній відповідності до чинного законодавства України та нормативно-правових актів Міністерства юстиції України.

Більшість наших фахівців працюють в штаті організації, що в свою чергу дозволяє зменшувати терміни виконання робіт, контролювати якість, дотримуватися єдиного порядку проведення досліджень і зберігати стабільні і доступні ціни.

В рамках співпраці з Національною асоціацією адвокатів України фахівці нашої організації акредитовані в якості лекторів і беруть участь в заходах по підвищенню кваліфікації адвокатів в сфері судової експертизи.

З огляду на наявність висококваліфікованих фахівців різних сфер знань, ми маємо можливість комплексно і різнобічно аналізувати обставини, що склалися. Ми регулярно беремо участь в проектах українських телеканалів і друкованих ЗМІ в якості експертів. З метою інформування суспільства, ми завжди готові надати аргументований коментар.

Розуміючи взяту на себе відповідальність, ми не зупиняємося на досягнутому!

На сайті Ви можете ознайомитися з основними напрямками нашої діяльності, корисною інформацією, новинами в сфері судової експертизи, практикою проведення та застосування експертиз, а також відправити заявку для отримання персональної консультації або замовлення дослідження.

Уже понад чотири роки працює гаряча лінія з питань експертизи - 0 800 301 448. Дзвінки на неї безкоштовні зі стаціонарних і мобільних телефонів на території України.

Ми готові консультувати і проводити дослідження по питаннях, які вимагають застосування спеціальних знань. Індивідуальний підхід із застосуванням сучасного обладнання допоможе розібратися в ситуації, що склалася, відшукати оптимальний вихід і вирішити самі нестандартні завдання.

З повагою,
Директор ТОВ «СНЕУ»
Герц Іван Вікторович