4.7777777777778 1 1 1 1 1 Rating 4.78 (27 Votes)

Економічна експертиза (фінансово-економічна експертиза)

ПОПУЛЯРНІ НАПРЯМКИ
економічної експертизи

Перерахунок відсотків по кредиту
Перевірка операцій у податковому обліку

Перелік напрямків, наведений на даній
сторінці сайту, не є вичерпним.

Отримати персональну консультацію

Економічна експертиза

Спрямована на вивчення діяльності фінансово-економічного характеру, включає в себе перевірку документів бухгалтерського, податкового обліку а також дослідження кредитної діяльності.

До економічної експертизи належать такі види експертизи:

  • судово-бухгалтерська експертиза;
  • фінансово-економічна експертиза.

Необхідність проведення судово-бухгалтерської експертизи виникає при розгляді судових адміністративних і кримінальних справ про посадові злочини, присвоєння товарно-матеріальних цінностей, а також цивільних позовів, коли необхідно провести експертне дослідження даних по фінансово-економічних операціях (кредити, розрахунок пені, заборгованості).

Проведення фінансово-економічної експертизи виникає при необхідності виявлення реального фінансового стану підприємства, виявлення правопорушень, помилок в процесі ведення бухобліку, не виконання договірних відносин, ухилення від сплати податків, дослідження причин виникнення кредиторської або дебіторської заборгованості тощо. 

У процесі проведення економічної експертизи, аналізується виробнича і фінансово-економічна діяльність підприємства різних форм власності, які понесли збитки, втрати, привласнення товарно-матеріальних цінностей тощо.


Схожі матеріали:

Основні завдання економічної експертизи...

Орієнтовний перелік вирішуваних питань...

Детальніше


Отримати консультацію з приводу проведення судово економічної експертизи ви можете за телефоном, або в наших регіональних відділеннях. Прийом громадян здійснюється за попереднім записом.


Законодавство про судові експертизи:

Про судову експертизу
Верховна Рада України; Закон від 25.02.1994 № 4038-XII

Про затвердження Інструкції про призначення та проведення судових експертиз та Науково-методичних [...]
Мін'юст України; Наказ, Інструкція, Рекомендації від 08.10.1998 № 53/5

Про затвердження Порядку проведення рецензування висновків судових експертів та висновків експертних [...]
Мін'юст України; Наказ, Порядок від 25.05.2015 № 775/5


Кваліфікація наших експертів:

Всі спеціалісти Судової незалежної експертизи України мають Свідоцтва Міністерства юстиції України про присвоєння відповідної кваліфікації судового експерта та внесені до єдиного Реєстру атестованих судових експертів. Роботи з проведення судових експертиз та експертних досліджень виконуються у повній відповідності до діючого законодавства України та нормативно правових актів Міністерства юстиції України, що стосуються проведення судових експертиз та експертних досліджень.


Корисна інформація: