1467974953 naruchn 1024x580

Зважаючи на велику завантаженість державних експертних установ та з метою полегшення процесу вирішення справ, де необхідні спеціальні знання, пропонуємо Вам допомогу висококваліфікованих судових експертів, які зможуть надати вчасно та якісно зроблений висновок експерта.

Згідно останніх змін у законодавстві, судова експертиза у кримінальних провадженнях знову може проводитись недержавними експертами. Такі зміни стосуються не криміналістичних видів експертиз та кримінальних проваджень, відкритих після 17.10.2019р.

Судова незалежна експертиза України – недержавна експертна організація, яка була заснована у 2009 році. На сьогоднішній день ми проводимо дослідження по всій території України. Судові експертизи та експертні дослідження виконуються судовими експертами, які мають відповідні Свідоцтва Міністерства юстиції України і внесені до Реєстру атестованих судових експертів.

Отримати персональну консультацію

Основні напрямки експертиз, що виконуються нами у кримінальних провадженнях:

  • економічна (дослідження документів бухгалтерського, податкового обліку і звітності, документів про економічну діяльність підприємств і організацій, документів фінансово-кредитних операцій);
  • будівельно-технічна (дослідження об’єктів нерухомості, будівельних матеріалів, конструкцій та відповідних документів,)
  • оціночно-будівельна (визначення оціночної вартості будівельних об’єктів та споруд)
  • земельно-технічна  (розподіл земель та визначення порядку користування земельними ділянками)
  • оціночно-земельна (оцінка земельних ділянок );
  • автотехнічна (дослідження обставин дорожньо-транспортної пригоди, технічного стану транспортних засобів, деталей транспортних засобів);
  • товарознавча (оцінка машин, обладнання, сировини та товарів народного споживання).

Отримати консультацію щодо проведення конкретного дослідження, можна направивши запит на електрону пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або за телефонами: 067-466-11-41 (Viber); 095-15-88-85; 063-234-89-90.

 

Корисна інформація: