5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (16 Votes)

З розвитком сучасного ринку товарів, обладнання та машин, починають виникати спірні питання, пов'язані з їх володінням і розпорядженням юридичними та фізичними особами. Ці економічні відносини регулюються безліччю нормативно-правових актів, тому виникнення цивільно-правових спорів, не новина в цьому ринковому сегменті. Для вирішення таких спірних ситуацій існує спеціальна експертиза, для визначення реальної вартості цих речей. Проведення такого дослідження належить до завдань товарознавчої експертизи, яка частіше призначається в таких випадках: 

  • виникнення спору між продавцем та покупцем;
  • необхідності виконання грошового зобов’язання перед кредитором;
  • необхідності відшкодування збитків, завданих протиправними діями осіб; 

Залежно від обставин справи та потреб замовника експертизи вартість товарів і обладнання може бути визначена як на території України, так і за її межами.

Термін проведення:

Термін проведення судових експертиз та експертних досліджень залежить від складності дослідження, кількості поставлених питань та завантаженості фахівців відповідної галузі знань.

Встановлюється після попереднього аналізу документів в межах передбачених п. 1.13 розділу І "Інструкції про призначення та проведення судових експертиз та експертних досліджень", затвердженої Наказом Міністерства юстиції України 08.10.1998 р. № 53/5.

Орієнтовний термін проведення становить:

  • для судових експертиз - до 30 днів;
  • для експертних досліджень - до 10 днів.

Детальніше

Отримати персональну консультацію

Вартість експертизи:

Вартість експертизи визначається з урахуванням багатьох особливостей.
Орієнтовна вартість данного виду дослідження - від 4500 грн.

Детальніше

Отримати персональну консультацію

Приклади експертиз:

 

Рекомендации, которые необходимо учесть при изготовлении кухни


 Рекомендации, которые необходимо учесть при изготовлении кухни
Рекомендации, которые необходимо учесть при изготовлении кухни
 Пример экспертизы мобильного телефона
Пример экспертизы мобильного телефона
 

Для чого необхідна оцінка вартості обладнання та машин

Обладнання та машини, належать до основних засобів будь-якого підприємства, і призначені для випуску різної продукції. Сучасний ринок представлений як новим, так і старим обладнанням і машинами, які мають свою вартість. Бувають різні юридичні ситуації, починаючи від переміщення їх через митний кордон, отримання кредитів, оформлення застави, банкрутства підприємства, коли необхідно встановити реальну ціну на них. Саме для цього і проводиться оцінка вартості обладнання та машин. Це різновид товарознавчої експертизи.

Експерти Судової незалежної експертизи України, мають відповідну кваліфікацію, і сучасну методичну базу, розроблену провідними Українськими фахівцями, для проведення таких досліджень. Тому висновок, виданий нашими експертами, можна буде використовувати не тільки в судових спорах, а й в різних державних і фінансових установах.

Схожі матеріали:

Для чого необхідно оцінка вартості товарів

Різні товари є кінцевим продуктом будь-якого виробництва, і володіють родовими ознаками. У цивільному праві це - речі. Вони використовуються для задоволення будь-яких потреб як фізичними, так і юридичними особами, і мають свою вартість. З часом, ціна на них змінюється, і пов'язано це з різними факторами. Товари також виступають об'єктами різних зобов'язальних правовідносин і можуть переміщуватися через кордон, виступати заставним майном, і бути об'єктами для погашення різних боргових зобов'язань, що виникають між різними суб'єктами, провідними господарську діяльність. Все це неможливо, без проведення оцінки обладнання та товарів, яку можна замовити в одному з наших відділень у містах Києві, Одесі, Чернігові, Кіровограді, Житомирі. Така оцінка буде проведена відповідно до найсучасніших методик, висококваліфікованими оцінювачами та експертами нашої установи.

Корисна інформація: