5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (10 Votes)

 

Технічне (експертне) обстеження та паспортизація будівель та споруд Розрахунок несучої здатності конструкцій, будівель та споруд mhn1
 

Отримати персональну консультацію 

Проектування

Це проектні роботи, пов'язані із створенням проектної документації для об'єктів будівництва. Під будівництвом необхідно розуміти - нове будівництво, реконструкція, технічне переоснащення діючих підприємств, реставрація та капітальний ремонт об'єктів будівництва.

Проектування як окремий напрямок будівництва складається з ряду взаємопов'язаних робіт:

  • Технічне обстеження і розрахунок несучої здатності конструкції;
  • Узгодження будівництва з відповідними органами;
  • Проведення будівельно - технічної експертизи ( експертного дослідження);
  • Затвердження проектної документації та паспортизація об'єкта.

У випадках реконструкції, технічного переоснащення, реставрації або капітального ремонту перед проектуванням необхідно провести технічне обстеження, в ході якого визначається його технічний стан, а також може бути встановлено відповідність об'єкта будівельним нормам, можливість його подальшої експлуатації і розраховується несуча здатність конструкції.

Схожі матеріали:

Всі будівлі (споруди), незалежно від їх призначення, форми власності, віку, капітальності, технічних особливостей, підлягають періодичним обстеженням з метою оцінки їх технічного стану і паспортизації, а також прийняття обгрунтованих заходів у забезпечення надійності та безпеки при подальшій експлуатації. За підсумками проведення технічного обстеження певного об'єкта проводиться його паспортизація. Під паспортизацією мається на увазі обстеження і оцінка технічного стану об'єкта спеціалізованою організацією з подальшою видачею відповідного документа.

Говорячи про проектування при зведенні нового об'єкта будівництва, необхідно сказати, що це дуже складна робота, яку можна поділити на дві складові: будівельне (складання проекту об'єкта у відповідності з усіма діючими нормами у сфері будівництва, включаючи будівельні матеріали, які краще всього використовувати) і архітектурне (розробка ескізу об'єкта, його фасаду, а також внутрішнього простору) проектування.

Корисна інформація: