5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (5 Votes)

Архітектурно-будівельне проектування 
Архітектурно-будівельне проектування

Це одна з найважливіших складових втілення в життя, будь-якої складності, ідеї Замовника.

Архітектурно-будівельне проектування ділиться на дві складові: архітектурне та будівельне проектування. Це може бути як комплексне проектне рішення, так і розробка окремих розділів проектної документації.

Архітектурне проектування

Відповідає в першу чергу за естетичний вигляд втілюваних у життя ідей. Поняття архітектурного проектування - це професійне опрацювання рішень, яке включає в себе створення початкового ескізу об'єкта, схеми, а також розробки конструкторської документації.

Будівельне проектування

Відповідає за надійність, міцність і стійкість прийнятого, архітектурного рішення, з урахуванням діючих норм і правил, а так само з урахуванням кліматичних, інженерно-геологічних особливостей майданчика забудови.

Проектування будівель і споруд виконується різного призначення від проектів приватних котеджів, житлових будинків до об'єктів комерційної нерухомості: адміністративно-офісних будівель, торгових центрів, туристичних комплексів, готелів, пансіонатів, баз відпочинку, а також будівель спеціального призначення. Нові об'єкти і реконструкція з надбудовою в монолітному, металевому каркасно-кам'яному виконанні з розрахунком конструкцій в сейсмічному районі.

У зв'язку з тим, що існуючі об'єкти архітектури мають свій термін служби експлуатації, що з плином часу призводить до зносу конструктивних елементів, потрібне проведення капітального ремонту або реконструкції.

Капітальний ремонт - комплекс значних робіт з поліпшення стану будівель і споруд, інженерних комунікацій, техніки та обладнання, і т.д. А саме, капремонт - ремонт (з можливою зміною конструкцій або їх частин, інженерного обладнання) будівлі та її інженерних систем для усунення фізичного зносу, підтримки і поліпшення експлуатаційних властивостей без зміни функції будівлі і техніко-економічних показників.

Реконструкція - це корінна реорганізація, поліпшення чого-небудь, перебудова з новими принципами. Наприклад, в архітектурі-це ремонт старої будівлі зі зміною цільового призначення та або зміною геометричних розмірів (розширення / надбудова).

У багажі нашої компанії - величезний досвід здійснення проектних робіт об'єктів будь-якого рівня складності і знаходяться в різних геологічних і кліматичних умовах.

При виборі планувальних рішень враховуються останні тенденції в проектуванні сучасних будівель і споруд, його розташування і т. д. Також при проведення робіт ми використовуємо тільки спеціалізоване сучасне обладнання і технології що в свою чергу дозволяє професійно і оперативно здійснювати архітектурне проектування будівель будь-якого призначення.