5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (17 Votes)

Проводити експертизу при процедурі списання основних засобів доцільно, коли майно морально або фізично зношене, непридатне для подальшого використання суб'єктом господарювання, зокрема у зв'язку з технічним переоснащенням або реконструкцією. Або якщо майно пошкоджене внаслідок аварії чи стихійного лиха і відновленню не підлягає.

Застосування спеціальних знань необхідне для встановлення факту непридатності майна для подальшого використання і неможливості та/або неефективності проведення його відновного ремонту чи неможливості його використання іншим чином.

Експерти Судової незалежної експертизи України проведуть огляд та діагностику основних засобів (серверного обладнання, компьютерів принтерів та інших основних засобів), що дозволить прийняти обгрунтоване рішення щодо можливості їх списання з балансу підприємства

Отримати персональну консультацію

Хто проводить дане дослідження?

В залежності від поставленої задачі, типу та технічного стану основних засобів, дослідження може проводитись судовим експертом зі свідоцтвом Міністерства юстиції України або товарознавцем, що має відповідну освіту та спеціальні знання в цій галузі або вузькопрофільним спеціалістом, що має відповідну освіту та досвід діагностики (ремонту) конкретного типу обладнання.   

Який документ буде отримано за результатом проведення?

За результатом дослідження надається технічний висновок про непридатність обладнання (приладів) до експлуатації або висновок експертного товарознавчого дослідження (якщо дослідження проводилось судовим експертом). 

Фотогалерея:

Схожі матеріали:

Корисна інформація: