5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

marganets

Марганець — це природний мінерал, який виникає в породах та ґрунтах. Марганець рідко зустрічається один у воді. Він часто зустрічається в залізорудних водах, але рідше, ніж залізо. Хімічно його можна вважати близьким родичем заліза, оскільки він зустрічається в тих же формах, що і залізо.

Дослідження за цим напрямком:

Санітарно-хімічний аналіз якості питної води

У низьких концентраціях він виробляє небажані плями на всьому, з чим він контактує. Марганець збирається в трубопроводах, і водопровідна вода може містити чорний осад та каламутність через осаджений марганець. Коли тканини промивають у марганцевому розчині, утворюються темно-коричневі або чорні плями через окислення марганцю.

Легкі концентрації марганцю можна видалити за допомогою пом'якшувача води. Більш високі концентрації можуть бути видалені окислюючими фільтрами. Дуже високі концентрації марганцю або ті, що ускладнюються органічною речовиною і т. д., вимагають хімічного окислення та фільтрації.

Користь марганцю включає в себе здорові кістки та кращий обмін речовин. Він також діє як фермент для сприяння метаболічної активності в організмі людини. Окрім цього, є й інші переваги для здоров'я марганцю, включаючи формування сполучної тканини, всмоктування кальцію, правильне функціонування щитовидної залози та статевих гормонів, регулювання рівня цукру в крові та належний метаболізм жирів та вуглеводів.

Тіло може містити не більше 20 мг марганцю, який концентрується в наших нирках, підшлунковій залозі, печінці та кістках. Це дуже важливо для нормального функціонування мозку і належної діяльності нашої нервової системи по всьому тілу.

В деяких випадках кальцій і залізо перешкоджають правильному використанню марганцю в організмі людини. Проблеми з очима, потовиділення, швидке серцебиття, слабкість та важкі судоми можуть бути першими симптомами дефіциту. Сильний дефіцит може спричинити безпліддя у жінок, пошкодження підшлункової залози, серцеві проблеми та остеопороз.

Інші матеріали за цим напрямком:

Чи можна пити воду з великим вмістом поліфосфатів?

Чи можна пити воду з великим вмістом срібла?

Чи можна пити воду з великим вмістом нітратів?

Чи можна пити воду з великим вмістом магнію?

Чи можна пити воду з великим вмістом нікелю?

Чи можна пити воду з великим вмістом кальцію?

Чи можна пити воду з великою кількістю цинку?

Чи можна пити воду з великим вмістом кобальту?

Чи можна пити воду з великим вмістом заліза?

Небезпека вмісту хлору у питній воді

Вживання води з вмістом формальдегіду

Чи можна пити воду, яка місить нафтопродукти?

Безпечний вміст хрому у воді

Накопичення алюмінію у питній воді

Перевищення норми силікатів у воді

Формальдегід у питній воді

Озон при проведенні дезінфекції води

Бактерії E. coli в питній воді

Виявлення ентеробактерій у питній воді

Гетеротрофні мікроорганізми у питній воді

Потреба в кремнію

Забруднення води коліформними бактеріями

Перевищення норми марганцю може потенційно викликати серйозні проблеми зі здоров'ям. Довготривалий вплив марганцю може спричинити токсичність нервової системи та подібні симптоми Паркінсона, особливо у дітей, людей похилого віку та вагітних.

Марганцеві відкладення можуть накопичуватися в трубопроводах, напірних баках, водяних обігрівачах та пом'якшувачах води, зменшуючи наявну кількість води та тиску в системі.

Популярні матеріали: