5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

E.coliE. coli (Ешеріхія колі) — це небезпечна бактерія, яка може призвести до серйозних захворювань людини. E. coli є частиною великої групи бактерій, що називаються бактеріями, що утворюють коліформу. Коліформні бактерії знаходяться в кишечнику тварин, таких як вівці та велика рогата худоба.

Це грамнегативна бактерія зі стрижнем форми, яка живе в нижніх відділах кишки теплокровних тварин. Нормальні штами E.coli, які населяють кишки цих тварин, є корисними. Вони допомагають тварині виробляти вітамін К2, а також допомагають запобігти встановленню мікробів, що викликають хвороби. Якщо потрапляє вода або їжа, що містить цей штам E. coli, може виникнути серйозна хвороба та смерть. E. coli є унікальною тим, що вона може вижити за межами тіла її господарів протягом тривалого періоду, що робить її відмінним вибором як індикаторного організму для наявності відходів тварин в навколишньому середовищі.

Дослідження за цим напрямком:

Санітарно-хімічний аналіз якості питної води

Оскільки E. coli зустрічається не лише в кишках тварин, а й в їх відходах — наявність у навколишньому середовищі є ознакою забруднення. У будь-який час, коли E. coli знаходиться в воді, це явне свідчення того, що вода забруднена тваринними відходами. Якщо будь-яка E. coli знаходиться в зразку води, джерело води вважається непридатним для споживання.

У E. coli є лише одне джерело — відходи тварин. Джерело води забруднюється E. coli, коли тваринні відходи проникають у воду. Це може відбуватися по-різному. Є два поширені способи, як це відбувається. Іноді свердловина розміщена надто близько. Якщо кришка свердловини трісне, виникає септичний розряд та E. coli вийде в свердловину. Навіть якщо кришка свердловини не тріснута, якщо свердловина знаходиться у дуже пористих матеріалах, септичні розряди можуть просочуватися через ґрунт і проникнути в колодязь через стіну води. Також вода може забруднюватися поверхневою водою. Це найчастіше трапляється, коли криниця свердловини знаходиться нижче рівня землі. Коли дощить поверхнева вода, вона збирає сліди відходів тварин, і вони проникають в кришку свердловини з поверхні.

Інші матеріали за цим напрямком:

Чи можна пити воду з великим вмістом поліфосфатів?

Чи можна пити воду з великим вмістом срібла?

Чи можна пити воду з великим вмістом нітратів?

Чи можна пити воду з великим вмістом магнію?

Чи можна пити воду з великим вмістом нікелю?

Чи можна пити воду з великим вмістом кальцію?

Чи можна пити воду з великою кількістю цинку?

Чи можна пити воду з великим вмістом кобальту?

Чи можна пити воду з великим вмістом заліза?

Небезпека вмісту хлору у питній воді

Вживання води з вмістом формальдегіду

Чи можна пити воду, яка місить нафтопродукти?

Безпечний вміст хрому у воді

Накопичення алюмінію у питній воді

Перевищення норми силікатів у воді

Формальдегід у питній воді

Озон при проведенні дезінфекції води

Захворювання, отримані при контакті з забрудненою водою, можуть викликати захворювання шлунково-кишкового тракту, шкіри, вух, органів дихання, очей, неврологічні та ранові інфекції. Найбільш часто зустрічаються наступні симптоми — спазми в шлунку, діарея, нудота, блювота та низька температура.

Коли E. coli перевищує допустимий рівень у рекреаційних водах, це призводить до закриття пляжів, ставків, озер, плавання та риболовлі. Існують нижчі пороги для рівня бактерій у питній воді. Якщо цей рівень досягне або перевищить норму, споживачам рекомендується кип'ятити воду, яку вони використовують для приготування їжі, пиття, приготування дитячої суміші та для чищення зубів.

Популярні матеріали: