5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (20 Votes)

Розподіл квартири при розлученні в Україні. Якщо життєві обставини склалися так що Ви зіткнулися з розділом майна (квартири або будинку), Вам слід дотримуватися певного порядку проведення даної процедури, яка б неприємна вона не була. Тоді Ви зможете без будь-яких проблем і складнощів зареєструвати вже розділене майно, уникнувши безлічі нюансів, які можуть виникнути пізніше.

Термін проведення:

Термін проведення судових експертиз та експертних досліджень залежить від складності дослідження, кількості поставлених питань та завантаженості фахівців відповідної галузі знань.

Встановлюється після попереднього аналізу документів в межах передбачених п. 1.13 розділу І "Інструкції про призначення та проведення судових експертиз та експертних досліджень", затвердженої Наказом Міністерства юстиції України 08.10.1998 р. № 53/5.

Орієнтовний термін проведення становить:

  • для судових експертиз - до 30 днів;
  • для експертних досліджень - до 10 днів.

Детальніше

Отримати персональну консультацію

Вартість:

Вартість визначається з урахуванням багатьох особливостей.
Орієнтовна вартість даного виду дослідження - від 6000 грн.

Детальніше

Отримати персональну консультацію

Приклади розподілу:


Cудова будівельно-технічна експертиза по цивільній справі про поділ будинку в натурі

Детальніше



Будівельно-технічне експертне дослідження, розподіл нерухомості

Детальніше

Розподіл квартири (нерухомості) при розлученні є дуже складним і трудомістким процесом, який вимагає участі професійних юристів. Ми в свою чергу гарантуємо Вам дотримання всіх офіційних правил і норм під час проведення експертизи. Ті результати, які були отримані в ході експертизи, можуть бути використані як в судовому процесі, так і для добровільної реєстрації розділеного майна у нотаріуса.

На жаль розлучення подружжя явище не рідкісне, і тягне за собою поділ спільно нажитого майна. Дуже рідко, розподіл нерухомості при розлученні проходить добровільно, як правило, все закінчується розглядом в судовому порядку. Для проведення найбільш правильного і об'єктивного розподілу квартири, будинку під час розлучення Вам знадобитися допомога кваліфікованого експерта, який проведе будівельно-технічну експертизу. Висновки судового експерта можуть мати вирішальне значення при розгляді судової суперечки. Судова незалежна експертиза України має достатню матеріально-технічну базу та кваліфікованих фахівців для проведення дослідження «поділ майна подружжя».

Схожі матеріали:

Розподіл нерухомості при розірванні шлюбу

Згідно із законодавством України, все майно, яке було набуте подружжям за час їхнього спільного життя, є спільним, і підлягає розподілу між ними в певних частках. До такого майна відносяться різні матеріальні цінності, в т.ч. і нерухомість (квартири, приватні будинки). Якщо питання поділу нерухомості було порушено під час розірвання шлюбу (коли сторони вирішують спір вже в судовому порядку) ми рекомендуємо призначати саме судову експертизу, заявивши Клопотання про призначення судової експертизи. Фахівці «СНЕУ» допоможуть скласти необхідні питання.

Розподіл квартири при розлученні

Як правило, під час розподілу квартири, будинку подружжя всі сторони прагнуть бути максимально незалежними і не бажають бачити один одного при подальшому користуванні розділеним майном при подальшому проживанні в цій квартирі. Саме це і має на увазі розподіл квартири при розлученні.

Але розділити квартиру в натурі часто не представляється можливим з технічної точки зору з урахуванням нормативно-правових актів в галузі будівництва.

У більшості випадків не вистачає мінімальної площі для облаштування двох окремих квартир, так само можуть виникнути нюанси з розміщенням двох окремих санвузлів так як їх заборонено розміщувати над і під житловими приміщеннями.

В такому випадку ми пропонуємо 2 варіанти «поділу майна»:

  1. Встановити точний порядок користування нерухомістю квартирою. У процесі поділу майна, уповноваженою особою буде запропоновано для загального використання залишити туалет, ванну кімнату, кухню та коридор, а спальні кімнати закріпити за кожною людиною окремо.
  2. Залишити нерухомість в якості власності лише одного законного співвласника. А другого буде запропонована грошова компенсація.

Корисна інформація: