5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (2 Votes)

Cудова будівельно-технічна експертиза по цивільній справі про поділ будинку в натурі

На вирішення судової будівельно-технічної експертизи було поставлено наступні питання:

Замовити експертизу

Експертиза по розподілу будинку, квартири детальніше

1. Яка дійсна ринкова вартість станом на час проведення експертизи будинку та господарських будівель, що знаходяться за АДРЕСОЮ_1?

2. Чи можливо поділити в натурі будинок та господарсько-побутові будівлі, що знаходяться за АДРЕСОЮ_1, з дотриманням рівності ідеальних часток у співвідношенні ¼ і ¾ ?

3. Чи можливо поділити в натурі будинок та господарсько-побутові будівлі, що знаходяться за АДРЕСОЮ_1, за варіантом, запропонованим позивачами?

4. Які можливі варіанти поділу в натурі будинку та господарсько-побутових будівель, що знаходяться за АДРЕСОЮ_1, з відступом від розміру ідеальних часток у співвідношенні ¼ і ¾ ?

5. Які роботи потрібно виконати по переобладнанню будинку і яка вартість по кожному з наданих варіантів розподілу?

За результатами проведеної експертизи було встановлено дійсну ринкову вартість будинку та господарських будівель, що знаходяться за АДРЕСОЮ_1 станом на час проведення експертизи.

Визначено, що розділити вищевказаний житловий будинок у відповідності до розміру ідеальних часток ¼ та ¾ або з відступом від розміру ідеальних часток у співвідношенні ¼ та ¾ без нанесення шкоди його господарському призначенню технічно не можливо. Варіант поділу в натурі будинку та господарсько-побутових будівель, що знаходяться за АДРЕСОЮ_1, за варіантом, запропонованим позивачами, не можливий.

Запропоновано два технічно можливих варіанти поділу досліджуваного житлового будинку, з відступом від розміру ідеальних часток та розраховано розмір грошової компенсації за недоотримані площі у житловому будинку.