Під час проведення досліджень наші фахівці використовують професійне обладнання для отримання максимально точних даних. Все вимірювальне обладнання сертифіковане Державною метрологічною службою.

Серед іншого ми використовуємо:

Далекомір Leica DISTO D5 — професійний лазерний далекомір призначений для полегшення вимірів, особливо при роботі на відкритих просторах. Це надійний і потужний інструмент. Далекомір без зусиль вимірює відстані на великих дистанціях. Виміри до 100 м без відбивної пластини і до 200 м використовуючи пластину. Допустима погрішність - 1мм.

Далекомір Leica DISTO D210 — вдосконалена професійна модель для всіх видів будівельно-проектних робіт, легко вимірює відстань, площу, об'єм, по теоремі Піфагора. Дальність виміру - до 80м. Допустима погрішність - 1мм.
Далекомір обладнаний багатопозиційної скобою, що дозволяє виконувати навіть складні виміри з кутів, щілин або від країв. Навіть мінімальна помилка у цих вимірах може стати причиною достатньо серйозних додаткових витрат на усунення вад в подальшому, але з нашим обладнанням ви їх уникнете.


Кутомір LASERLINER ArcoMaster 40 — професійний цифровий помічник для визначення внутрішніх та зовнішніх кутів. Він оснащений спеціальною планкою, що дозволяє вимірювати зовнішні кути та подовжувати одну зі сторін приладу. Діапазон вимірювання кутів від - 0° до 220°, з точністю ± 0,1°.

 


Автоматичний оптичний нівелір Sokkia C410 знайомий будівельникам і геодезистам у всьому світі. Він широко застосовується в професійній та промисловій діяльності: садово-ландшафтних роботах, фундаментних і дорожніх роботах, будівництві приватних будинків, при виїмці грунту та різних видах будівельного проектування. Він оснащений компенсатором, що використовує систему магнітних демпферів для підвищення точності і надійності вимірювань.


Trimble M3 – це зручний сучасний прилад, що дозволяє вирішувати складні геодезичні завдання безпосередньо на місці роботи, не застосовуючи додаткового устаткування. Тахеометр має без відбивний далекомір збільшеної дальності і точності, а також видимий лазерний покажчик. Виміри до важкодоступних об'єктів без відбивача на відстанях до 300 м. Заощадження часу завдяки швидкому знаходженню цілі і скороченню часу наведення. Trimble M3 — надійний і простий у використанні тахеометр, що дозволяє забезпечити високу якість роботи з мінімальними витратами.


Електронний тахеометр Sokkia Set530 - це помічник, що добре зарекомендував себе, адаптований для роботи при низькій температурі до -30С. Ця модель тахеометра дозволяє вимірювати відстані без використання відбивачів, дозволяє виконувати виміри на точці, на які неможливо або небезпечно встановлювати відбивач. Вузький видимий лазерний промінь має малий діаметр, тому виміри крізь перешкоди (листя, дерева, забори) стали можливі.


Супутниковий приймач ProMark2 дозволяє виконувати координатні GPS-вимірювання для геодезичних і навігаційних цілей. Приймач поєднує в собі якості геодезичного приймача ( в режимі постобробки) та приймача, який застосовується для цілей рекогносцировки або автономної навігації (з використанням сигналів диференційних поправок геостаціонарних супутникових систем WAAS і EGNOS). Приймач являє собою чудовий та надійний інструмент для виконання геодезичних робіт одним оператором.


Тахеометр Leica TS06 FlexLine потужність 5 Тахеометр Leica TS06 FlexLine power 5 призначений для вимірюваня кутів і відстаней, обладнаний двовісним компенсатором, потужним і точним безвідбивачевним далекоміром PinPoint R400, має функцію налаштування формату запису даних, вбудовані прикладні програми для геодезії та інженерних задач. Найкраща в класі точність лінійних вимірювань на відбивач. Висока продуктивність. Діяльність вимірювань 400 метрів без відбивача.


Комплект GNSS приймача Leica GS08plusКомплект GNSS приймача Leica GS08plus - це сучасна модифікація приймача, спеціально розробленого для роботи в GNSS мережах, що дозволяє виконувати вимірювання в складних умовах, де прийом GPS-сигналів ускладнений. Включаючи в себе всі переваги попередніх моделей, GS08plus має більше число каналів прийому GPS-сигналів і оптимізовану технологію обчислення RTK-поправок, що дозволяє проводити ініціалізацію ще швидше і надійніше.


Фотокамера Nikon D40

Фотокамера Nikon D40 оснащена матрицею ПЗС формату Nikon DX з ефективною роздільною здатністю 6,1 млн. пікселів та вдосконаленою системою обробки зображень. унікальна технологія 3D кольорового матричного заміру ІІ забезпечує точне керування експозицією в складних умовах освітдення, а функція «Авто ISO» допомогає досягти максимального результату при наявному освітленні за рахунок автоматичного встановлення світочутливості камери в діапазоні від 200 до 1600 одиниць ISO. фото камера D40 дозволяє отримати знімки високої якості. Компактні розміри та ідеальна ергономіка даної фотокамери полегшує її використання в будьякий час, в будьякому місці.


Canon EOS1100 DCanon EOS1100 D — професійна фотокамера, яка має високу якість фотознімків завдяки наявності 12-мегапіксельной CMOS-матриці, швидкого 14-бітового процесора обробки зображення DIGIC 4, 9-точкового автофокусу і 63-зональної інтелектуальної системи виміру.

Фотокамери Nikon D40 та Canon EOS1100 D використовується для фото фіксації об’єктів досліджень, що дозволяє зафіксувати найдрібніші пошкодження поверхні або деталей.


Рівні будівельнні Kapro Spirit 2000 мм та 1000 мм

Рівні будівельнні Kapro Spirit 2000 мм та 1000 мм - це інструменти, за допомогою яких можна визначити відхилення від вертикальної або горизонтальної лінії. Будівельний рівень використовують в будівельно-технічних дослідженнях, при перевірці вертикальності або горизонтальності, виявленні недоліків при виконанні будівельних, монтажних або ремонтних робіт. Рівні Kapro Spirit відносяться до бульбашкових, які отримали найбільшу популярність. Завдяки двом вимірювальним капсулам, виконувати звірку ліній і площин за допомогою даного інструменту можна в двох напрямках: в горизонтальному, і у вертикальному. Корпус інструменту виготовлений з алюмінію коробчатого перетину з анодуванням, товщиною 1.8 мм, що забезпечує міцність, зносостійкість і захист від корозії. У моделі передбачено отвір для зберігання. Спеціальні пластикові заглушки по краях рівня збережуть цілісність профілю рівня при випадкових падіннях. Рівень Spirit оснащений фрезерованной робочою поверхнею для запобігання ковзання по вимірюваним поверхонь. Точність вимірювання 0,5 мм / м.


Електронний вологомір Laserliner MoistureFinder

Електронний вологомір Laserliner MoistureFinder — прилад для виміру вологості штукатурки і цементної стяжки, гіпсокартонних конструкцій, деревини твердих і м'яких сортів, методом неруйнівного контролю. Наочний ЖК екран з підсвічуванням, діапазон вимірювань (з точністю),%: м'яка деревина: 0-52 (± 2, 6% ... 30%), тверда деревина: 0-32 (± 2, 6% ... 30%), цементна стяжка: 0-4.5 (± 0.5), гіпсова штукатурка: 0-9 (± 0.5). Використовується при визначенні вологості у будівельно-технічних дослідженнях.


Колесо-курвіметр Laserliner Roll Pilot S12

Колесо-курвіметр Laserliner Roll Pilot S12  -  це простий геодезичний прилад який використовується для вимірювання великих відстаней та криволінійних об'єктів. Межі вимірювань до 9999,99 м. Точність: +/- 10 см / 100 м


Тахеометр Leica TS09plus Leica TS09plus для високоточних і середніх завдань, безвідбивачевий далекомір до 500 метрів, покращене польове ПО FlexField Plus c повним набором прикладних програм, кольоровий сенсорний дисплей, порти USB, Bluetooth. Найкраща в класі точність на відбивач (1,5 мм + 2 ррм). Дальність вимірювань 500 метрів без відбивача Найкраща в класі точність без відбивача (2,0 мм + 2 ррм)


У своїй роботі ми використовуємо виключно ліцензовані програми, такі як ”Інпроект – Випуск кошторисів” та "АС-4 Нерухомість".

cd mmПрограма ”Інпроект – Випуск кошторисів” дозволяє швидко і коректно виконувати розрахунки, необхідні для визначення вартості будівництва та вартості проектно-вишукувальних робіт, а також формувати документацію в повній відповідності з вимогами ДСТУ Б Д.1.1- 1 : 2013 "Правила визначення вартості будівництва" і ДСТУ Б Д. 1.1-7:2013 "Правила визначення вартості проектно- вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництво".

 

scan0028Програма "АС-4 Нерухомість" призначена для визначення вартості заміщення (відтворення) та оціночної вартості нерухомого майна. Оцінювання нерухомості здійснюється відповідно до Національних стандартів з оцінки нерухомого майна, Методики оцінки майна, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 10 грудня 2003 р. № 1891 та Порядку проведення оцінки для цілей оподаткування ..., затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 4 березня 2013 р. №231.


zodchiy

Комп’ютерна програма «Комп’ютерний програмно-інформаційний комплекс нормативно-правового забезпечення діяльності у галузі будівництва Інформаційно-довідкова система «Зодчий»  - рекомендована Мінрегіонбудом України довідкова система, що регулярно поновлюється, та включає близько 5000 повнотекстових документів з питань будівництва, діючих на території України (ДБН, ДСТУ, СНиП, ГОСТ, ВСН, організаційно-розпорядчі документи Мінрегіонбуду України та інших міністерств і відомств, довідкові матеріали, тощо). Застосовується у повсякденній роботі експерта, для швидкого пошуку не обхідної інформації.