4.6923076923077 1 1 1 1 1 Rating 4.69 (13 Votes)

Порушення меж земельних ділянок.

Досить часто між сусідами виникають спори щодо встановлення парканів чи навіть будівництва на чужій землі. Проведення земельно-технічної експертизи дозволяє встановити відповідність фактичних меж земельної ділянки Державному акту або іншим правоустановчим документам та визначити хто і на скільки порушив межі.

Одночасно із проведенням земельно-технічного дослідженя нашими фахівцями буде виконаний необхідний комплекс топографо-геодезичних робіт, що дозволить зберегти Ваш час та кошти.

Враховуючи індивідуальність кожної ситуації пов'язаної із порушенням меж земельних ділянок, перед призначенням експертизи радимо звернутись до нас за попередньою консультацією на якій буде проведено аналіз наявних документів та визначено можливість надання відповідей на поставлені питання. Консультація безкоштовна.

Термін проведення:

Термін проведення судових експертиз та експертних досліджень залежить від складності дослідження, кількості поставлених питань та завантаженості фахівців відповідної галузі знань.

Встановлюється після попереднього аналізу документів в межах передбачених п. 1.13 розділу І "Інструкції про призначення та проведення судових експертиз та експертних досліджень", затвердженої Наказом Міністерства юстиції України 08.10.1998 р. № 53/5.

Орієнтовний термін проведення становить:

  • для судових експертиз - до 30 днів;
  • для експертних досліджень - до 10 днів.

Детальніше

Отримати персональну консультацію

Вартість експертизи:

Вартість експертизи визначається з урахуванням багатьох особливостей.
Орієнтовна вартість данного виду дослідження - від 8000 грн.

Детальніше

Отримати персональну консультацію

Приклади експертиз:

 

Схожі матеріали:

Орієнтовний перелік необхідних документів:

  • правоустановчі документи на земельну ділянку (Державний акт);

Корисна інформація: