4.6 1 1 1 1 1 Rating 4.60 (5 Votes)

Призначення експертизи у судовому порядку

Для призначення експертизи у судовому порядку Вам або Вашому представнику необхідно заявити Клопотання про призначення судової експертизи. У Клопотанні мають бути зазначені обставини, на підставі яких Ви просите призначити судову експертизу, вид експертизи, питання, на які експерт має відповісти, а також експертна установа (експерт), якому Ви просите направити експертизу до виконання.

Зразок клопотання про призначення судової експертизи Завантажити

Зразок заяви про проведення судової експертизи в порядку ст. 106 ЦПК України Завантажити

Ми маємо достатню матеріально-технічну базу та відповідних спеціалістів для проведення судових експертиз.

Більшість наших фахівців працюють у штаті організації, що в свою чергу дозволяє зменшувати строки виконання робіт, контролювати якість, дотримуватись єдиного порядку проведення досліджень та зберігати стабільні і доступні ціни.

Реквізити нашої організації для призначення експертизи в судовому порядку:

* Повна назва: ТОВ “Судова незалежна експертиза України
   Адреса: 04076, м. Київ, просп. Степана Бандери, 6
   Контактний телефон: (044) 392-14-48

Зразок формулювання для Клопотання про призначення експертизи:

...”Проведення експертизи прошу доручити судовому експерту ТОВ “Судова незалежна експертиза України” _________(ПІБ експерта)_____________ (04076, м. Київ, просп. Степана Бандери, 6. Тел.: (044) 392-14-48)”

З метою рівномірного навантаження експертів та уникнення затримок у проведенні дослідження, ПІБконкретного експерта, якому може бути доручено проведення дослідження, просимо узгоджуватибезпосередньо перед призначенням експертизи.

Всі спеціалісти Судової незалежної експертизи України мають Свідоцтво Міністерства юстиції України про присвоєння відповідної кваліфікації судового експерта та внесені до єдиного Реєстру атестованих судових експертів. Роботи з проведення експертиз виконуються у повній відповідності до діючого законодавства України та нормативно правових актів Міністерства юстиції України, що стосуються проведення судових експертиз та експертних досліджень.

Якщо у Вас виникають сумніви щодо можливості проведення певного виду дослідження, телефонуйте нам або направте запит із описом Вашої ситуації на електронну пошту. Наші фахівці допоможуть визначитись із видом експертизи та скласти перелік питань, які необхідно поставити на дослідження саме у Вашому випадку.

У разі необхідності ми надамо офіційну відповідь щодо можливості проведення експертизи по конретному питанню, в якій буде зазначено вартість робіт, строки проведення, необхідні документи та підтверджено кваліфікацію експерта.  

* У разі призначення експертизи до регіональних відділень у Клопопотанні необхідно зазначити назву відповідного відділення, його адресу та телефон:

  • Одеська філія ТОВ "Судова незалежна експертиза України" (65020, м. Одеса, вул. Базарна, 71. Тел.: (048) 734-41-54;