Замовити ДНК паспорт

Генетичний ДНК паспорт

Це індивідуальна база ДНК-даних яка містить інформацію про генетичний код людини. Ваш персональний генетичний паспорт ДНК по суті це генетичний відбиток пальця який залишається незмінним з моменту зачаття до кінця життя. ДНК паспорт показує Ваше генетична схожість з членами сім'ї, а також генетичну унікальність, яка відрізняє Вас від решти всього світу і робить унікальним.

Ця інформація може бути отримана в ході аналізу ДНК і зафіксована у вигляді певної комбінації літер і цифр. Як правило вказується результати аналізу 16 ділянок ДНК і для ідентифікації конкретної людини цього більш ніж достатньо. Метод запису генетичної інформації універсальний і без праці може бути зрозумілий генетиком будь-якої країни. У той же час, відомості з генетичного ідентифікаційного паспорта навіть теоретично неможливо використовувати на шкоду людині.

Для проведення ДНК тесту якості стандартного зразка ми використовуємо мазок зі слизової оболонки рота, а саме клітини взяті з внутрішньої сторони щоки (букальний епітелій). Так само можливе використання нестандартних зразків (волосся, нігті, недопалки, жувальні гумки).

Схожі матеріали:

Кому необхідний генетичний ідентифікаційний паспорт?

У першу чергу генетичний ідентифікаційний паспорт необхідний людям, у яких професія пов'язана з підвищеним ризиком для життя: військовослужбовцям, рятувальникам, шахтарям, морякам, льотчикам і так далі. Бажано мати такий паспорт спортсменам-екстрималам і любителям подорожей, туристам і людям виїжджають на роботу за межі своєї країни або в інше місто.

У Ваших друзів або близьких скоро весілля? Зробіть їм оригінальний і корисний подарунок - генетичний ідентифікаційний паспорт сім'ї, в який будуть внесені відомості про ДНК подружжя. Згодом, коли у молодих з'явиться дитина, вони зможуть порівняти ДНК дитини зі своїм ...

У Вас народилася дитина? Ви вже отримали Свідоцтво про її народження? Можливо треба отримати і ідентифікаційний генетичний паспорт? Це своєрідний страховий поліс на все життя - адже генетичний код людини не змінюється.

Ваш син скоро йде служити в армію, дочка їде на навчання в інше місто чи за кордон? Для Вашого спокою отримаєте генетичний ідентифікаційний паспорт Ваших дітей.

Генетичний паспорт допоможе також у разі, коли вже є профіль ДНК батька чи матері, порівняння генетичних маркерів (локусів) покаже, чи є родинний зв'язок між ними.

Але в ідеалі такий паспорт - «резервний генетичний відбиток пальця» - необхідний кожній людині. Це як страховий поліс: він не потрібен у повсякденному житті і Ви б не хотіли, щоб він знадобився. Але якщо трапилася біда, то без нього не обійтися .... А народна мудрість говорить: «Від суми та від тюрми не зарікайся» ...

При пошуку зниклої людини у зв'язку з викраденням, нещасним випадком або стихійним лихом, можна заощадити дорогоцінний час, маючи генетичний ДНК паспорт на руках. Це дозволить швидко порівняти ДНК зниклого людини з будь-якими знайденими зразками ДНК.

Вартість та умови виготовлення генетичного паспорту:


Генетичний паспорт

На одну людину - 7734 грн.
  • результати надаються у вигляді сертифікату;
  • дослідження проводиться за 20 локусами;
  • зразки на дослідження мають бути отримані під контролем нашого представника;
  • використовується тільки стандартний зразок ДНК матеріалу (мазок з порожнини рота).
Зразок Генетичного паспорту

Необхідні умови проведення:

  • наявність копій документів що посвідчують особу (паспорт, свідоцтво про народження) осіб що приймають участь у дослідженні;
  • надання письмової згоди на проведення дослідження особами що приймають у ньому участь (У разі недосягнення дитиною повноліття згоду за неї надають матір та батько;  
  • особиста присутність осіб що приймають участь у дослідженні при заборі зразків ДНК матеріалу.

Строки проведення: 3-5 тижнів (в залежності від типу дослідження)

Замовити ДНК паспорт