Отправляйте нам Ваши жалобы, замечания, предложения или вопросы. Они будут обязательно рассмотрены руководством организации. Мы будем рады улучшить наши услуги благодаря Вам.

Большое спасибо за сотрудничество! Прошу извинить за не сдержаннлсть и эмоциональность.
Буду обращаться и советовать коллегам.
 
Дата: 02 Август 2019
Автор: Валерий
Добрый день! Сегодня выйграл апеляцию по своему делу по айфону, еще раз спасибо за Вашу помощь! Все взысканное передаю военным-волонтерам в благотворительный фонд.
 
Дата: 02 Август 2019
Автор: Дмитрий
Я замовила експертизу в Судовій незалежній експертизі України та дуже задоволена. Експерти — дуже кваліфіковані та знають свою справу. Роблять свою роботу відмінно. Все виконано в термін, враження тільки позитивні. Експерт виконав свою роботу швидко й акуратно. Все оглянув і розповів, як правильно діяти зі страховою компанією. Дуже дякую за відмінну роботу. Буду не тільки рекомендувати друзям, але і сама звернуся при необхідності.
 
Дата: 15 Август 2017
Автор: Бистрицька Яна Володимирівна
Працюю ріелтором і часто доводиться проводити незалежну оцінку вартості житлової нерухомості. Це завдання виникає і на вимогу банків, і у самих клієнтів в разі розбіжностей за ціною між продавцем і покупцем. Для вирішення всіх подібних питань вже кілька років користуюся послугами Судової незалежної експертизи України. Ця компанія виконує замовлення оперативно і якісно, наведені у звітах цифри об'єктивні, дозволяють знімати всі суперечності між сторонами процесу. Експерти готові впоратися із завданням будь-якого ступеня складності.
 
Дата: 14 Август 2017
Автор: Бурла Катерина Андріївна
Потрапив в ДТП, тому звернувся до цієї організації з проведення незалежної автотехнічної експертизи. Процес трохи затягнувся, так як вимагали додаткові фотографії та документи. Як виявилось не даремно. В цілому результатом задоволений. Добре, що хоч не даремно витратив час і гроші.
 
Дата: 14 Август 2017
Автор: Федорук Максим Анатолійович
Дуже добре, що в нас є така організація, де працюють ввічливі люди. Мені допомогли вирішити проблему із написаним заповітом. Я не зазначала абсолютно нічого, але в цьому випадку розбирались судові експерти. Вже вдруге зв'язуюсь із ними та задоволена виконаною роботою.
 
Дата: 11 Август 2017
Автор: Віталіна Степанівна
Не зовсім зрозуміло, звідки стільки позитивних відгуків. Працюють так, як і всі інші організації. Одного разу звертався до них, так от, згідно договору було вказано, що експертиза буде виконана протягом 25 днів, а отримав результати тільки через 2 місяці. Тут вже як кому пощастить. Якщо маєте бажання виправити ситуацію, то звертайтеся відразу до керівництва.
 
Дата: 11 Август 2017
Автор: Андрій Юрійович
Страхова компанія довго зволікала з виплатою, а потім виплатила в якості компенсації приблизно половину вартості ремонту мого автомобіля. Домагатися справедливості довелося через суд, на підставі незалежної оцінки розміру збитку автомобілю, яку я отримав від експертів Судової незалежної експертизи України. Після експертизи судовий процес тягнувся більше півроку, але справедливості я домігся.
 
Дата: 10 Август 2017
Автор: Слободинюк Микола Іванович
Придбав смартфон в інтернеті, вже у перший день почав "виснути" та нагріватися телефон. В сервісному центрі повідомили, що обмін телефону неможливий, а повернення коштів тим паче. До речі, всі наявні дефекти — це все в порядку речей. Саме тому звернувся до спеціалістів СНЕУ, які провели товарознавчу експертизу. Відтоді я мав висновок, який доводив, що це заводський брак, а не неправильна експлуатація. Щиро дякую!
 
Дата: 10 Август 2017
Автор: Онищенко Ярослав Олександрович
Звернулась до експертів СНЕУ із залиттям квартири. Мене затопили сусіди. Квартира звичайна, не євроремонт. Однак умови життя після такої події залишають бажати кращого. У житловій (спальні) кімнаті залишалася вогкість, запах. Щоб усунути такі наслідки потрібен капітальний ремонт, заміна плінтусів, лінолеуму, та взагалі мало не все з нуля, крім цегли. Сусіди запропонували суму, якої вистачило б на шпалери й плінтуса, і то в кращому випадку. В кінцевому підсумку ми отримали суму, якої вистачило на хороший ремонт, наслідки затоплення усунули, квартиру оновили. Висловлюю подяку експертам. Красно дякую!
 
Дата: 09 Август 2017
Автор: Кос Раїса Богданівна
Виникло спірне питання з приводу визначення розміру матеріальних збитків. Питання було вирішено судовими експертами СНЕУ. Дякую за оперативність і розуміння!
 
Дата: 08 Август 2017
Автор: Конончук Євген Степанович
Оцінка Судової незалежної експертизи — позитивна, тому й звернулася саме до них. Вони знають свою справу, вдаються в суть проблеми клієнта, дохідливо пояснюють, допомагають у вирішенні своїм багатим досвідом. За допомогою послуг експертів цієї організації мені вдалося збільшити розмір страхової компенсації на ремонт автомобіля після ДТП. З огляду на те, що за послуги оцінювачів довелося заплатити всього кілька тисяч, то результат дуже непоганий.
 
Дата: 08 Август 2017
Автор: Кравчук Олександра
Уважаемая Алена!
Благодарю Вас за профессионализм, за отлично проведенную экспертизу.
Спасибо, что грамотно и уверенно выступили в суде! У Вас нелегкий труд. От всего сердца благодарю Вас и желаю удачи во всех делах, здоровья, мира и профессиональных успехов.
 
Дата: 16 Март 2015
Автор: Дьяконова Ирина Анатольевна
Увидев экспертизу в суде был очень не доволен предложенным вариантом раздела земельного участка. Там не были отражены интересующие меня моменты. И я рассчитывал на больший участок. Попав на консультацию к вашим сециалиставм понял, что решения принятые в экспертизе обоснованно и соответствуют нормам. Принял решение заказать дополнительную экспертизу у вас для получения ответов на мои вопросы.
 
Дата: 12 Декабрь 2014
Автор: Александр Николаевич
Пересчет долей в праве собственности.

Очень благодарен за проведенную вовремя, в сжатые сроки строительно-техническую экспертизу по установлению долей в распределении дома. Приятно было иметь дело с молодым компетентным коллективом специалистов.

Желаю дальнейших успехов!
 
Дата: 28 Октябрь 2014
Автор: Генри Николаевич
Встановлення фактичних меж земельної ділянки.

Шановні експерти! При проведенні експертного дослідження ви проявили справедливість, високий рівень кваліфікованості, об’єктивність та повагу до мене. Дякую за доброзичливе ставлення, професійний підхід до виконуваної роботи, швидкість та якість проведеного дослідження. Бажаю Вам збільшення кількості клієнтів, успіхів та безперешкодної роботи!
 
Дата: 01 Сентябрь 2014
Автор: Олена Михайлівна
Оценка частного дома.

Я, обратилась за помощью по поводу решения вопроса оценки частного дома в "Судебную независимую экспертизу Украины". Проведение строительно-техническо экспертного исследования были выполнены на высоком уровне, квалифицированными специалистами. Выполненной работой данного предприятия я очень довольна и советую обращаться.
 
Дата: 08 Январь 2014
Автор: Рожкова Светлана Викторовна
Встановлення відповідності ДБН.

Після завершення проведення експертизи у мене залишилися лише приємні враження від колективу організації. Під час проведення експертизи фахівці проявили до мене уважність і повага, це виразилося, в першу чергу, в максимально ясному роз'ясненні мені будівельних норм, а також у докладному вивченні моєї ситуації.

Дякую за виконану роботу!
 
Дата: 13 Октябрь 2013
Автор: Олег Павлович
Написать отзыв
* поля обязательны для заполнения
Ваше имя:*
E-mail:*
Ваше фото:
Изображения не должны быть больше 500x500 px и 250 kb
Напишите отзыв:*