Отправляйте нам Ваши жалобы, замечания, предложения или вопросы. Они будут обязательно рассмотрены руководством организации. Мы будем рады улучшить качество услуг благодаря вашим отзывам.

Не зовсім зрозуміло, звідки стільки позитивних відгуків. Працюють так, як і всі інші організації. Одного разу звертався до них, так от, згідно договору було вказано, що експертиза буде виконана протягом 25 днів, а отримав результати тільки через 2 місяці. Тут вже як кому пощастить. Якщо маєте бажання виправити ситуацію, то звертайтеся відразу до керівництва.
 
Дата: 11 Август 2017
Автор: Андрій Юрійович
Страхова компанія довго зволікала з виплатою, а потім виплатила в якості компенсації приблизно половину вартості ремонту мого автомобіля. Домагатися справедливості довелося через суд, на підставі незалежної оцінки розміру збитку автомобілю, яку я отримав від експертів Судової незалежної експертизи України. Після експертизи судовий процес тягнувся більше півроку, але справедливості я домігся.
 
Дата: 10 Август 2017
Автор: Слободинюк Микола Іванович
Придбав смартфон в інтернеті, вже у перший день почав "виснути" та нагріватися телефон. В сервісному центрі повідомили, що обмін телефону неможливий, а повернення коштів тим паче. До речі, всі наявні дефекти — це все в порядку речей. Саме тому звернувся до спеціалістів СНЕУ, які провели товарознавчу експертизу. Відтоді я мав висновок, який доводив, що це заводський брак, а не неправильна експлуатація. Щиро дякую!
 
Дата: 10 Август 2017
Автор: Онищенко Ярослав Олександрович
Звернулась до експертів СНЕУ із залиттям квартири. Мене затопили сусіди. Квартира звичайна, не євроремонт. Однак умови життя після такої події залишають бажати кращого. У житловій (спальні) кімнаті залишалася вогкість, запах. Щоб усунути такі наслідки потрібен капітальний ремонт, заміна плінтусів, лінолеуму, та взагалі мало не все з нуля, крім цегли. Сусіди запропонували суму, якої вистачило б на шпалери й плінтуса, і то в кращому випадку. В кінцевому підсумку ми отримали суму, якої вистачило на хороший ремонт, наслідки затоплення усунули, квартиру оновили. Висловлюю подяку експертам. Красно дякую!
 
Дата: 09 Август 2017
Автор: Кос Раїса Богданівна
Виникло спірне питання з приводу визначення розміру матеріальних збитків. Питання було вирішено судовими експертами СНЕУ. Дякую за оперативність і розуміння!
 
Дата: 08 Август 2017
Автор: Конончук Євген Степанович
Оцінка Судової незалежної експертизи — позитивна, тому й звернулася саме до них. Вони знають свою справу, вдаються в суть проблеми клієнта, дохідливо пояснюють, допомагають у вирішенні своїм багатим досвідом. За допомогою послуг експертів цієї організації мені вдалося збільшити розмір страхової компенсації на ремонт автомобіля після ДТП. З огляду на те, що за послуги оцінювачів довелося заплатити всього кілька тисяч, то результат дуже непоганий.
 
Дата: 08 Август 2017
Автор: Кравчук Олександра
Уважаемая Алена!
Благодарю Вас за профессионализм, за отлично проведенную экспертизу.
Спасибо, что грамотно и уверенно выступили в суде! У Вас нелегкий труд. От всего сердца благодарю Вас и желаю удачи во всех делах, здоровья, мира и профессиональных успехов.
 
Дата: 16 Март 2015
Автор: Дьяконова Ирина Анатольевна
Увидев экспертизу в суде был очень не доволен предложенным вариантом раздела земельного участка. Там не были отражены интересующие меня моменты. И я рассчитывал на больший участок. Попав на консультацию к вашим сециалиставм понял, что решения принятые в экспертизе обоснованно и соответствуют нормам. Принял решение заказать дополнительную экспертизу у вас для получения ответов на мои вопросы.
 
Дата: 12 Декабрь 2014
Автор: Александр Николаевич
Пересчет долей в праве собственности.

Очень благодарен за проведенную вовремя, в сжатые сроки строительно-техническую экспертизу по установлению долей в распределении дома. Приятно было иметь дело с молодым компетентным коллективом специалистов.

Желаю дальнейших успехов!
 
Дата: 28 Октябрь 2014
Автор: Генри Николаевич
Встановлення фактичних меж земельної ділянки.

Шановні експерти! При проведенні експертного дослідження ви проявили справедливість, високий рівень кваліфікованості, об’єктивність та повагу до мене. Дякую за доброзичливе ставлення, професійний підхід до виконуваної роботи, швидкість та якість проведеного дослідження. Бажаю Вам збільшення кількості клієнтів, успіхів та безперешкодної роботи!
 
Дата: 01 Сентябрь 2014
Автор: Олена Михайлівна


Написать отзыв
* поля обязательны для заполнения
Ваше имя:*
E-mail:*
Напишите отзыв:*