1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

1u

Війна торкнулась кожного українця. Ми щиро співчуваємо людям, в яких вона забрала майно і хочемо допомагати українцям так, як вміємо найкраще: фіксуємо наслідки пошкодження та складаємо відповідні відомості, щоб в подальшому ви могли розраховувати на компенсацію.

"Ми 13 років у сфері судової експертизи і точно знаємо, що вам необхідно зробити вже ЗАРАЗ, щоб після війни визначити розмір збитків внаслідок пошкодження/знищення майна"

Одразу важлива порада, якщо ваше майно постраждало:

❌ не починайте ремонтні роботи до офіційної фіксації пошкоджень
❌ не викидайте пошкоджені речі, техніку, меблі

Чому? В подальшому це може призвести до неможливості визначення повного розміру збитків.

"У першу чергу необхідно провести процедуру фіксації характеру та обсягу пошкоджень. Вона є невід'ємною частиною подальшого процесу оцінки розміру збитків та отримання відшкодування"

Ми працюємо з нерухомим майном, авто, меблями, технікою, особистими речами, товарами, обладнанням.

Вартість фіксації:

Вартість процедури фіксації визначається у кожній ситуації окремо в залежності виду фіксації, кількості, розташування та типу пошкодженого майна.

Первинна консультація (перевірка достатності документів та інформації для проведення дослідження, рекомендації щодо порядку призначення дослідження) - БЕЗКОШТОВНО.

Орієнтовна вартість проведення процедури фіксації характеру та обсягів пошкодженого майна: від 2000 грн.

Для визначення точної вартості проведення дослідження саме у вашому випадку, пропонуємо повідомити нам інформацію про наявні обсяги пошкоджень зручним для вас способом (телефон, електрона пошта, форма зворотнього зв'язку на сайті).

 

Отримати персональну консультацію 

Строки проведення:

Процедура фіксації характеру та обсягів пошкодженого майна буде складатись з двох етапів.

1. Огляд пошкодженого майна. Його ми зможемо провести протягом 1-5 днів з моменту вашого звернення (за умови наявності можливісті безпечно дістатись та працювати за місцем розташування майна).

2. Підготовка підсумкового документу (відомостей про пошкоджене або знищене майно). Строки підготовки результатів фіксації будуть залежати від поточної завантаженості наших фахівців. Ми розраховуємо, що в середньому вони становитимуть 3-10 робочих днів.

 

Отримати персональну консультацію 

Варіанти фіксації:

Процедура фіксації характеру та обсягів пошкодженого майна може бути проведена у двох варіантах.

1. СТАНДАРТНА

- огляд майна;
- визначення характеру та обсягів пошкоджень;
- фото/відео фіксація пошкоджень;
- складання підсумкового документу.

2. РОЗШИРЕНА

- огляд майна;
- визначення характеру та обсягів пошкоджень;
- фото/відео фіксація пошкоджень;
- співставлення наявних пошкоджень із станом майна до війни;
- складання підсумкового документу.

*Розширена фіксація може бути проведена у випадку наявності відповідних документів (інформації про стан майна до його пошкодження). 

Отримати персональну консультацію 


Які документи потрібно підготувати для процедури фіксації?

Для проведення процедури фіксації бажано надати наступні документи (інформацію):

✳️ Щодо нерухомого майна:

🔸 правоустановлюючі документи (для нерухомого майна);
🔸 технічний паспорт (для нерухомого майна);
🔸 паспортні дані особи, що звертається (реквізити юридичної особи) для договору;
🔸 доручення або інший документ на підтвердження права користування (управління) майном (якщо звертається не власник);
🔸 фото, відео або інші документи на підтвердження стану майна до пошкодження.

✳️ Щодо речей, меблів, техніки, товарів, обладнання:

🔸 чек, накладна або інший документ про придбання;
🔸 паспортні дані особи, що звертається (реквізити юридичної особи) для договору;
🔸 доручення або інший документ на підтвердження права користування (управління) майном (якщо звертається не власник);
🔸 фото, відео або інші документи на підтвердження стану майна до пошкодження.

✳️ Щодо транспортних засобів:

🔸 свідоцтво про реєстрацію ТЗ;
🔸 паспортні дані особи, що звертається (реквізити юридичної особи) для договору;
🔸 доручення або інший документ на підтвердження права користування (управління) майном (якщо звертається не власник);
🔸 фото, відео або інші документи на підтвердження стану майна до пошкодження.

Цей перелік є бажаним для досягнення оптимального результату фіксації, разом із цим, не вагайтесь звертатись до нас у випадку відсутності якогось із документів. В процесі безкоштовної консультації ми оцінимо можливість проведеня дослідження виходячи з наявного у вас пакету документів. 


Хто може звернутись для проведення процедури фіксації?

🔸 Ми проводимо процедуру фіксації за зверненням власника, його представника або користувача майна (за умови наявності відповідних документів). Ми не зможемо провести огляд та зафіксувати стан чужого майна.


Хто проводить дане дослідження?

🔸 До проведення процедури фіксації залучаються фахівці нашої установи, що мають багаторічний досвід роботи у сфері судової експертизи. Серед них також є судові експерти з будівельно-технічних, товарознавчих та автотоварознавчих досліджень, які мають Свідоцтва Міністерства юстиції України про присвоєння кваліфікації судового експерта і внесені до єдиного Реєстру атестованих судових експертів.


Який документ буде отримано за результатом проведення фіксації?

🔸 За результатом проведення процедури фіксації надається письмовий документ "Відомості про пошкоджений або знищений об’єкт нерухомого майна" або "Відомості про пошкодження або знищення об’єкту рухомого майна" (в залежності від виду об'єкту дослідження).


Чи можна одразу провести оцінку розміру завданих збитків?

🔸 На даний момент законодавством не визначено методики, за якою має відбуватись оцінка завданих збитків. Також відсутній точний механізм отримання відкодування щодо всіх видів майна. Тому оцінку завданих збитків можна буде провести після визначення такого порядку на законодавчому рівні. А зараз доцільно провести фіксацію характеру та обсягів пошкоджень, що дозволить почати відновлювальні роботи та повертатись до експлуатації майна (якщо це можливо) та провести оцінку збитків в майбутньому коли така процедура буде визначена законодавством.   


Навіщо мені проводити фіксацію характеру та обсягів пошкоджень?

🔸 Процедура фіксації характеру та обсягів пошкоджень є частиною процедури оцінки розміру збитків. Проте, на даний момент законодавством не визначено методики, за якою має відбуватись саме розрахунок завданих збитків на підставі результатів фіксації пошкоджень. Тому, якщо ви хочете починати відновлювальні роботи та експлуатацію майна, зараз доцільно провести фіксацію характеру та обсягів пошкоджень, щоб в подальшому використати ці відомості при проведенні розрахуноку розміру завданих збитків.


Як я зможу використати документ, який ви підготуєте?

🔸 Підготовлені нами відомості про пошкодження або знищення майна можна буде використати в подальшому для розрахунку розміру відшкодування (коли такий порядок буде визначено державою). У випадку необхідності підготовлені нами відомості можуть бути долучені до Акту обстеження майна представниками місцевої влади або до вашої заявки на відшкодування (у тому числі через застосунок та сайт "Дія").


Чи можу я самостійно провести фіксацію пошкодженого майна?

🔸 Теоретично так, але такий документ може бути піддано сумніву в майбутньому, оскільки власник є зацікавленою стороною у питанні визначення збитків. Також в особисто підготовленому документі може бути не враховано певні особливості (зокрема ступінь деталізації пошкоджешь, правила визначення об'ємів, тощо). Тому краще доручити це завдання незалежним фахівцям, які мають спеціальні знання в цій галузі та відповідне обладнання.


Коли можна починати відновлення пошкодженого майна?

🔸 Почати процес самостіного відновлення пошкодженого об'єкту краще буде після обстеження його нашими фахівцями в рамках процедури фіксації характеру та обсягу пошкоджень.


 Отримати персональну консультацію