Строки проведення судових експертиз та інших досліджень залежать від складності, кількості поставлених питань та завантаженості фахівців відповідної галузі знань. 

Орієнтовний термін проведення експертизи:

  • Судові експертизи - до 30 днів.
  • Висновок спеціаліста - до 10 днів.

Строк проведення починається з робочого дня, наступного за днем надходження матеріалів до експертної установи і закінчується у день направлення їх особі або органу, які призначили експертизу.

У строк проведення експертизи не включається термін виконання клопотань експерта, пов’язаних з витребуванням додаткових матеріалів або усуненням інших недоліків, допущених особою або органом, які призначили експертизу.

Попередній аналіз матеріалів справи для встановлення об’єму робіт, необхідних для провадження експертизи, здійснюється протягом 5 днів з моменту надходження матеріалів до експертної установи.

Що може вплинути на збільшення термінів виконання робіт?

  • Несвоєчасна оплата;
  • Відсутність необхідних документів;
  • Не надання доступу до об'єкту дослідження.
Якщо Ви плануєте заявляти клопотання про проведення судової експертизи, Ми рекомендуємо заздалегідь звернутися до нас для проведення аналізу Вашої ситуації, визначення переліку необхідних документів і вартості планових робіт. Це дозволить максимально швидко провести саму експертизу тим самим уникаючи затримок в розгляді судових суперечок.