1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Технчний стан автомобіля має проводитсь регулярно,щоб виявити наперед всї несправності перед виїздом на дорогу. Звичайно буває і таке, що трапляється якась неполадка і ви до неї немаєте ніякоого відношення. В цій ситуації вам зможе допомогти Судова експертиза. Коли роблять експертизу і тоді все встановлюється з яких же причин виникла поломка, чи з випадку по гарантії, чи після ремонту, а бо вже ваш транспортний засіб відслужив свої роки.

В рамках  вирішуються питання, що пов'язані із визначенням причин виходу з ладу окремих агрегатів (деталей) транспортного засобу. У випадку необхідності для повного та об'єктивного розгляду ситуації може залучатись експерт металознавець.

Фахівці Судової незалежної експертизи України вказують на всі проблеми, які спричинили поломку авто. Дослідження деталей транспортного засобу передбачає розгляд та визначення несправностей, які сталися у механізмах автомобіля.

Данне дослідження буде коштувати десь від 5 000 грн.

Таке дослідження можете тривати від 10 до 15 робочих днів, перебіг яких розпочинається з моменту отримання усіх необхідних документів, повної оплати та натурного обстеження об'єкта дослідження.