Надсилайте нам Ваші скарги, зауваження, пропозицї чи питання. Вони будуть обов’язково розглянуті керівництвом організації. Ми будемо раді вдосконалити наші послуги завдяки Вам.

Звернувся до Одеської філії СНЕУ вже не вперше. Цього разу співпрацював із Тімашовою Аліною Олексіївною з приводу заявки на проведення авто-технічної експертизи. Мені було задано низку уточнюючих запитань, прийнято заявку і того ж дня надано відповідь. Мою заявку було опрацьовано дуже швидко і якісно, що дозволило визначитись із подальшою тактикою роботи за справою у суді. Роботою СНЕУ задоволений. Рекомендую іншим зацікавленим особам.
 
Дата : 13 Вересень 2019
Автор: Орловский Олег Владимирович
Большое спасибо за сотрудничество! Прошу извинить за не сдержаннлсть и эмоциональность.
Буду обращаться и советовать коллегам.
 
Дата : 02 Серпень 2019
Автор: Валерий
Добрый день! Сегодня выйграл апеляцию по своему делу по айфону, еще раз спасибо за Вашу помощь! Все взысканное передаю военным-волонтерам в благотворительный фонд.
 
Дата : 02 Серпень 2019
Автор: Дмитрий
Я замовила експертизу в Судовій незалежній експертизі України та дуже задоволена. Експерти — дуже кваліфіковані та знають свою справу. Роблять свою роботу відмінно. Все виконано в термін, враження тільки позитивні. Експерт виконав свою роботу швидко й акуратно. Все оглянув і розповів, як правильно діяти зі страховою компанією. Дуже дякую за відмінну роботу. Буду не тільки рекомендувати друзям, але і сама звернуся при необхідності.
 
Дата : 15 Серпень 2017
Автор: Бистрицька Яна Володимирівна
Працюю ріелтором і часто доводиться проводити незалежну оцінку вартості житлової нерухомості. Це завдання виникає і на вимогу банків, і у самих клієнтів в разі розбіжностей за ціною між продавцем і покупцем. Для вирішення всіх подібних питань вже кілька років користуюся послугами Судової незалежної експертизи України. Ця компанія виконує замовлення оперативно і якісно, наведені у звітах цифри об'єктивні, дозволяють знімати всі суперечності між сторонами процесу. Експерти готові впоратися із завданням будь-якого ступеня складності.
 
Дата : 14 Серпень 2017
Автор: Бурла Катерина Андріївна
Потрапив в ДТП, тому звернувся до цієї організації з проведення незалежної автотехнічної експертизи. Процес трохи затягнувся, так як вимагали додаткові фотографії та документи. Як виявилось не даремно. В цілому результатом задоволений. Добре, що хоч не даремно витратив час і гроші.
 
Дата : 14 Серпень 2017
Автор: Федорук Максим Анатолійович
Дуже добре, що в нас є така організація, де працюють ввічливі люди. Мені допомогли вирішити проблему із написаним заповітом. Я не зазначала абсолютно нічого, але в цьому випадку розбирались судові експерти. Вже вдруге зв'язуюсь із ними та задоволена виконаною роботою.
 
Дата : 11 Серпень 2017
Автор: Віталіна Степанівна
Не зовсім зрозуміло, звідки стільки позитивних відгуків. Працюють так, як і всі інші організації. Одного разу звертався до них, так от, згідно договору було вказано, що експертиза буде виконана протягом 25 днів, а отримав результати тільки через 2 місяці. Тут вже як кому пощастить. Якщо маєте бажання виправити ситуацію, то звертайтеся відразу до керівництва.
 
Дата : 11 Серпень 2017
Автор: Андрій Юрійович
Страхова компанія довго зволікала з виплатою, а потім виплатила в якості компенсації приблизно половину вартості ремонту мого автомобіля. Домагатися справедливості довелося через суд, на підставі незалежної оцінки розміру збитку автомобілю, яку я отримав від експертів Судової незалежної експертизи України. Після експертизи судовий процес тягнувся більше півроку, але справедливості я домігся.
 
Дата : 10 Серпень 2017
Автор: Слободинюк Микола Іванович
Придбав смартфон в інтернеті, вже у перший день почав "виснути" та нагріватися телефон. В сервісному центрі повідомили, що обмін телефону неможливий, а повернення коштів тим паче. До речі, всі наявні дефекти — це все в порядку речей. Саме тому звернувся до спеціалістів СНЕУ, які провели товарознавчу експертизу. Відтоді я мав висновок, який доводив, що це заводський брак, а не неправильна експлуатація. Щиро дякую!
 
Дата : 10 Серпень 2017
Автор: Онищенко Ярослав Олександрович

<< Початок Попередній 1 2 Наступний Кінець >>

Сторінка 1 of 2


Написати відгук
* поля обов'язкові для заповнення
Ваше ім'я:*
E-mail:*
Написати відгук:*