Надсилайте нам Ваші скарги, зауваження, пропозицї чи питання. Вони будуть обов’язково розглянуті керівництвом організації. Ми будемо раді вдосконалити наші послуги завдяки Вам.

Перезвонили, объяснили, спасибо!
 
Дата : 27 Листопад 2019
Автор: Виктория
Звернулася до цієї організації з приводу консультації, які документи потрібно при розподілу майна ( виділ частки майна, або розподіл майна) Домене передзвонили і дали чітку відповідь. Дякую за допомогу, тепер я знаю, як правильно мені діяти далі.
 
Дата : 15 Жовтень 2019
Автор: Штанько Зінаїда Григорівна
Звернувся до установи судової незалежної експертизи для проведення будівельно технічного дослідження спірного будинку з бувшою невісткою який належав моїм батькам та був розділений судом першої інстанції.
Експертизу проводив експерт Кріві Катерина Вікторівна. Для подання експертизи до суду про визнання часток в натурі, роботою експерта був дуже задоволений так як робота була виконана завчасно викладених в договорі строків. Дякую!
 
Дата : 20 Вересень 2019
Автор: Василь Миколайович
Звернувся до Одеської філії СНЕУ вже не вперше. Цього разу співпрацював із Тімашовою Аліною Олексіївною з приводу заявки на проведення авто-технічної експертизи. Мені було задано низку уточнюючих запитань, прийнято заявку і того ж дня надано відповідь. Мою заявку було опрацьовано дуже швидко і якісно, що дозволило визначитись із подальшою тактикою роботи за справою у суді. Роботою СНЕУ задоволений. Рекомендую іншим зацікавленим особам.
 
Дата : 13 Вересень 2019
Автор: Орловский Олег Владимирович
Большое спасибо за сотрудничество! Прошу извинить за не сдержаннлсть и эмоциональность.
Буду обращаться и советовать коллегам.
 
Дата : 02 Серпень 2019
Автор: Валерий
Добрый день! Сегодня выйграл апеляцию по своему делу по айфону, еще раз спасибо за Вашу помощь! Все взысканное передаю военным-волонтерам в благотворительный фонд.
 
Дата : 02 Серпень 2019
Автор: Дмитрий
Я замовила експертизу в Судовій незалежній експертизі України та дуже задоволена. Експерти — дуже кваліфіковані та знають свою справу. Роблять свою роботу відмінно. Все виконано в термін, враження тільки позитивні. Експерт виконав свою роботу швидко й акуратно. Все оглянув і розповів, як правильно діяти зі страховою компанією. Дуже дякую за відмінну роботу. Буду не тільки рекомендувати друзям, але і сама звернуся при необхідності.
 
Дата : 15 Серпень 2017
Автор: Бистрицька Яна Володимирівна
Працюю ріелтором і часто доводиться проводити незалежну оцінку вартості житлової нерухомості. Це завдання виникає і на вимогу банків, і у самих клієнтів в разі розбіжностей за ціною між продавцем і покупцем. Для вирішення всіх подібних питань вже кілька років користуюся послугами Судової незалежної експертизи України. Ця компанія виконує замовлення оперативно і якісно, наведені у звітах цифри об'єктивні, дозволяють знімати всі суперечності між сторонами процесу. Експерти готові впоратися із завданням будь-якого ступеня складності.
 
Дата : 14 Серпень 2017
Автор: Бурла Катерина Андріївна
Потрапив в ДТП, тому звернувся до цієї організації з проведення незалежної автотехнічної експертизи. Процес трохи затягнувся, так як вимагали додаткові фотографії та документи. Як виявилось не даремно. В цілому результатом задоволений. Добре, що хоч не даремно витратив час і гроші.
 
Дата : 14 Серпень 2017
Автор: Федорук Максим Анатолійович
Дуже добре, що в нас є така організація, де працюють ввічливі люди. Мені допомогли вирішити проблему із написаним заповітом. Я не зазначала абсолютно нічого, але в цьому випадку розбирались судові експерти. Вже вдруге зв'язуюсь із ними та задоволена виконаною роботою.
 
Дата : 11 Серпень 2017
Автор: Віталіна Степанівна

<< Початок Попередній 1 2 3 Наступний Кінець >>

Сторінка 1 of 3


Написати відгук
* поля обов'язкові для заповнення
Ваше ім'я:*
E-mail:*
Написати відгук:*