Надсилайте нам Ваші скарги, зауваження, пропозицї чи питання. Вони будуть обов’язково розглянуті керівництвом організації. Ми будемо раді вдосконалити наші послуги завдяки Вам.

Звернулась до експертів СНЕУ із залиттям квартири. Мене затопили сусіди. Квартира звичайна, не євроремонт. Однак умови життя після такої події залишають бажати кращого. У житловій (спальні) кімнаті залишалася вогкість, запах. Щоб усунути такі наслідки потрібен капітальний ремонт, заміна плінтусів, лінолеуму, та взагалі мало не все з нуля, крім цегли. Сусіди запропонували суму, якої вистачило б на шпалери й плінтуса, і то в кращому випадку. В кінцевому підсумку ми отримали суму, якої вистачило на хороший ремонт, наслідки затоплення усунули, квартиру оновили. Висловлюю подяку експертам. Красно дякую!
 
Дата : 09 Серпень 2017
Автор: Кос Раїса Богданівна
Виникло спірне питання з приводу визначення розміру матеріальних збитків. Питання було вирішено судовими експертами СНЕУ. Дякую за оперативність і розуміння!
 
Дата : 08 Серпень 2017
Автор: Конончук Євген Степанович
Оцінка Судової незалежної експертизи — позитивна, тому й звернулася саме до них. Вони знають свою справу, вдаються в суть проблеми клієнта, дохідливо пояснюють, допомагають у вирішенні своїм багатим досвідом. За допомогою послуг експертів цієї організації мені вдалося збільшити розмір страхової компенсації на ремонт автомобіля після ДТП. З огляду на те, що за послуги оцінювачів довелося заплатити всього кілька тисяч, то результат дуже непоганий.
 
Дата : 08 Серпень 2017
Автор: Кравчук Олександра
Уважаемая Алена!
Благодарю Вас за профессионализм, за отлично проведенную экспертизу.
Спасибо, что грамотно и уверенно выступили в суде! У Вас нелегкий труд. От всего сердца благодарю Вас и желаю удачи во всех делах, здоровья, мира и профессиональных успехов.
 
Дата : 16 Березень 2015
Автор: Дьяконова Ирина Анатольевна
Увидев экспертизу в суде был очень не доволен предложенным вариантом раздела земельного участка. Там не были отражены интересующие меня моменты. И я рассчитывал на больший участок. Попав на консультацию к вашим сециалиставм понял, что решения принятые в экспертизе обоснованно и соответствуют нормам. Принял решение заказать дополнительную экспертизу у вас для получения ответов на мои вопросы.
 
Дата : 12 Грудень 2014
Автор: Александр Николаевич
Пересчет долей в праве собственности.

Очень благодарен за проведенную вовремя, в сжатые сроки строительно-техническую экспертизу по установлению долей в распределении дома. Приятно было иметь дело с молодым компетентным коллективом специалистов.

Желаю дальнейших успехов!
 
Дата : 28 Жовтень 2014
Автор: Генри Николаевич
Встановлення фактичних меж земельної ділянки.

Шановні експерти! При проведенні експертного дослідження ви проявили справедливість, високий рівень кваліфікованості, об’єктивність та повагу до мене. Дякую за доброзичливе ставлення, професійний підхід до виконуваної роботи, швидкість та якість проведеного дослідження. Бажаю Вам збільшення кількості клієнтів, успіхів та безперешкодної роботи!
 
Дата : 01 Вересень 2014
Автор: Олена Михайлівна
Оценка частного дома.

Я, обратилась за помощью по поводу решения вопроса оценки частного дома в "Судебную независимую экспертизу Украины". Проведение строительно-техническо экспертного исследования были выполнены на высоком уровне, квалифицированными специалистами. Выполненной работой данного предприятия я очень довольна и советую обращаться.
 
Дата : 08 Січень 2014
Автор: Рожкова Светлана Викторовна
Встановлення відповідності ДБН.

Після завершення проведення експертизи у мене залишилися лише приємні враження від колективу організації. Під час проведення експертизи фахівці проявили до мене уважність і повага, це виразилося, в першу чергу, в максимально ясному роз'ясненні мені будівельних норм, а також у докладному вивченні моєї ситуації.

Дякую за виконану роботу!
 
Дата : 13 Жовтень 2013
Автор: Олег Павлович

<< Початок Попередній 1 2 Наступний Кінець >>

Сторінка 2 of 2


Написати відгук
* поля обов'язкові для заповнення
Ваше ім'я:*
E-mail:*
Написати відгук:*