Регулярний огляд технічного стану автомобіля має проводитись з метою уникнення будь-яких несправностей в дорозі та інших дорожньо-транспортних пригод. Проте трапляються випадки, коли поломка авто виникає не з вашої вини. Розібратись в цій ситуації допоможе судова експертиза.

почеркЯкщо «рукописи не горять», то й почерки людей здатні зберегтися в цих рукописах, тож ми маємо шанс залишити для майбутніх поколінь не лише власні занотовані думки, а й інформацію про окремі риси характеру, хвороби та емоції. Бо ж саме почерк, як тлумачать його сучасні словники української мови – це індивідуальна манера письма, спосіб накреслення літер, базована на письмово-руховій навичці система рухів, за допомогою якої людина зображає умовні графічні знаки. Почерк відображає дуже багато особливостей нашого внутрішнього світу.


grapeВиноград та черешня — теплолюбні фруктові дерева, які схильні до перепадів температури навколишнього середовища. Проте нині вже й існують морозостійкі сорти як винограду, так і черешні. Головне, щоб в ґрунті була необхідна кількість повітря, води, поживних речовин та підтримувалась певна температура.

 

woodБудівельні матеріали мають свої відповідні властивості. Щоб визначити параметри стану матеріалів та їх довговічність, залежно від дії високих та низьких показників температури встановлюють рівень вологості. Характерні розміри великою мірою впливають на міцність матеріалу. Структура та щільність будь-якого матеріалу не може змінюватись без хімічного складу чи молекулярної структури.


побут 4

Якщо товар має певні недоліки або взагалі несправний, то ви можете його повернути або обміняти на інший. Проте не лише неналежна якість побутової техніки може бути причиною повернення, а й належна. Товар може не задовольняти формою, кольором або з інших будь-яких причин не влаштовувати, то ви маєте право протягом 14 днів з дня моменту придбання товару повернути або обміняти його.