fungus2 title

Якщо в середині квартири чи будинку утворюється конденсат то, як правило, ця проблема супроводжується утворенням грибка на стінах та пластикових вікнах. Проте, його можливо очистити якщо знайти причину та запобігти його повторному виникненню. Розростання цвілі, викликане конденсацією є попередженням, що ваше опалення, теплоізоляція або вентиляція мають несправності.


teplovizor1

Тепловізор — це пристрій для безконтактного вимірювання температури. Він допомагає виявити енергію в інфрачервоному діапазоні, що випромінює матеріал та представити її у вигляді термограми. Термограма — теплове зображення, в якому кожен окремий показник температури відображається іншим кольором.


 

scent

Попри те, що вода як чиста сполука, H2O, безбарвна та без запаху, контакт з мінеральними речовинами та розподільчими трубами може надати воді інші смакові характеристики та запахи. Їх часто характеризують як: антисептичний, металевий, хімічний, лікарський або гіркий смак чи запах.
turbidity

Каламутність відноситься до органолептичних показників води. Сама по собі вона не має впливу на здоров'я, але може перешкоджати дезінфекції та забезпечити середовище для росту мікроорганізмів. Зазвичай може вказувати на наявність організмів, що викликають захворювання. Ці організми включають бактерії, віруси та паразити, які можуть викликати такі симптоми, як нудота, судоми, діарея та пов'язані з цим головні болі.

color

Збільшення випадків виявлення хімічних розливів, витоків мастильних резервуарів, місць викиду токсичних відходів та використання пестицидів може змусити замислитися про якість та безпеку питної води. Незалежно від того, чи ви отримуєте воду від міської мережі або приватної системи водопостачання, наявність безпечного джерела питної води є життєво важливим.