pyrometerТочність є ключовим атрибутом не тільки при проведенні судових експертиз та експертних досліджень, а й практично у всіх процесах, що проводять вчені та інженери. Для вимірювання температури необхідно мати розуміння багатьох властивостей вимірюваного зразка, результати можуть бути отримані від простого термометра в відносно м'яких умовах. Проте, коли інтенсивність тепла зростає, це виходить за межі звичайних термометрів та температурних датчиків.

 

 

flowmeterНині переважають наука та знання, наголошуючи на важливості вимірювань та отриманих даних. Інновації продовжують розвиватися, так з'явився ряд нових технологій та пристроїв для вимірювання витрати води, кожен з яких має свої особливі характеристики. Магнітно-індуктивний витратомір є одним з останніх доповнень до водної галузі.

 

 

 

limestoneРізні хімічні сполуки, що потрапляють під загальноприйнятий термін «вапно» — гашене, негашене та гідравлічне вапно виробляється через термічне розкладання вапняку (шляхом нагрівання в печі) і гашеного вапна, що виникає внаслідок змішування або «розщеплення» негашеного вапна з водою для перетворення порошку СаО в суспензію.

 

road fencesДля забезпечення безпеки пасажирів автомобільного транспорту постійно удосконалюється дорожнє обладнання, що дозволяє обмежити площу дороги, в якій можливі пошкодження або розділити смуги зустрічного руху.

 

 

textileВипробування на займистість текстильного одягу оцінює вогненебезпечність споживчих текстильних матеріалів. Також застосовується і до інших матеріалів, крім дитячої піжами та захисного робочого одягу.