ph

Водневий показник (рН) характеризує концентрацію водневих іонів (активність) у різних розчинах. Водневий показник впливає на напрямок та швидкість багатьох хімічних реакцій та біохімічних процесів. Визначення рН необхідне для флотації, гідромеханічної обробки та очищення стічних вод.

 

hard water

Тверда вода має високу кількість розчинних мінералів, зокрема кальцію та магнію. Жорстка вода не становить небезпеки для здоров'я, але неприємна для рук.

 

 

 

impuritiesЗабруднення води на мікробіологічному рівні відбувається як наслідок скидання неочищених стічних вод у різні водні джерела. Проблема нормальної якості води гостро стоїть в сільській місцевості, де практично дев'яносто відсотків жителів сіл по всьому світу використовують як для купання і пиття, так і приготування їжі вже забруднену воду.

 

fluorideФторид — це хімічна сполука, яка додається до водопровідної води з метою запобігання розвитку порожнин у зубах. Фторування води вважають одним із найвидатніших досягнень у галузі охорони здоров'я у ХХ столітті. Однак зростає кількість громадян, науковців та фахівців, які серйозно стурбовані з приводу додавання фториду у воду.

 

 

dirty waterЗгідно з офіційними даними, які були надані ВООЗ вода в своєму складі містить в загальній кількості тринадцять тисяч токсичних елементів, а як відомо, вісімдесят відсотків від усіх захворювань передається саме через воду. Щороку на планеті помирають від них двадцять п'ять мільйонів чоловік.