5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (2 Votes)
5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (2 Votes)

Пам’ятка для сторін у справі про порядок отримання роз’яснень  від експерта щодо даного ним висновку судової експертизи

Приймаючи до уваги практичну необхідність, а також з метою поширення актуальної інформації, що стосується проведення судових експертиз, Судова незалежна експертиза України надає наступні роз’яснення (наголошує).

4.6 1 1 1 1 1 Rating 4.60 (5 Votes)

Призначення експертизи у судовому порядку

Для призначення експертизи у судовому порядку Вам або Вашому представнику необхідно заявити Клопотання про призначення судової експертизи. У Клопотанні мають бути зазначені обставини, на підставі яких Ви просите призначити судову експертизу, вид експертизи, питання, на які експерт має відповісти, а також експертна установа (експерт), якому Ви просите направити експертизу до виконання.

5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

ramp

Термін «інвалідність» означає, що особа має фізичні чи психічні розлади, що суттєво обмежує одну або декілька її основних життєвих функцій, або є повідомлення про таке порушення, коли індивід вважається таким, що має такі порушення. Як правило, викликається травмою, захворюванням, станом здоров'я, неврологічними, хімічними факторами розвитку.


 

5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (5 Votes)

Архітектурно-будівельне проектування Це одна з найважливіших складових втілення в життя, будь-якої складності, ідеї Замовника.

Архітектурно-будівельне проектування ділиться на дві складові: архітектурне та будівельне проектування. Це може бути як комплексне проектне рішення, так і розробка окремих розділів проектної документації.

4.25 1 1 1 1 1 Rating 4.25 (8 Votes)

Призначення експертизи у судовому порядку

Для призначення експертизи у судовому порядку Вам або Вашому представнику необхідно заявити Клопотання про призначення судової експертизи. У Клопотанні мають бути зазначені...