Оцінка судноплавних засобівОцінка судноплавних засобів - це процес визначення вартості морських і річкових суден, таких як військові кораблі, вантажні, пасажирські та промислові судна, яхти, лайнери, танкери, баржі, човни. За характером експлуатації суду класифікують на які будуються, що знаходяться в експлуатації, аварійні або виведені з експлуатації.

acidity of soilsКислотність ґрунту вимірюється в масштабі від 1 до 14. Все, що нижче 7, вважається кислим. Все вище вважається лужним. Правильний рН залежить від культури, яку планується вирощувати.

 

 

ammonium nitrate

Рослини потребують достатніх поживних речовин для росту, тому їх потрібно застосовувати у правильній пропорції. Занадто багато чи недостатньо однієї, чи декількох поживних речовин може перешкоджати розвитку рослини.

 

 

humus

Гумус — це верхній шар ґрунту, що має вагоме значення для родючості. Це щось схоже на компост та перегній, але розкладається швидше, ніж компост. Оскільки гумус є класифікацією різних органічних сполук, застосовується класифікація гумінових речовин. Гумус є поширеним у ґрунті, а також у воді.

 

nitrate nitrogen

Нітрат (NO3) — природна форма азоту в ґрунті. Ця форма азоту створюється, коли відбувається нітрифікація, перетворення амонію в нітрат. Нітрат використовується як рослинний поживний матеріал для росту та виробництва. Рівень селітри в ґрунті широко відрізняється залежно від типу ґрунту, кліматичних умов, опадів та практики внесення добрив. Додана органічна речовина змінює рівень нітратів у ґрунті.