Несправна робота, розгерметизація інженерних систем, або просто кажучи порив труби у багатоповерховому будинку – ці проблеми здатні пересварити сусідів.

Як наслідок: зіпсований ремонт, меблі, техніка. Своєю дією вода може нанести пошкодження будівельним конструкціям та викликати зниження несучої здатності всієї будівлі.

Судовий експерт це особа, яка має необхідні знання для надання висновку з досліджуваних питань, відповідну вищу освіту, освітньо-кваліфікаційний  рівень  не  нижче  спеціаліста,  пройшла відповідну  підготовку  в  державних   спеціалізованих   установах  Міністерства юстиції України,  атестована та отримала кваліфікацію судового експерта з певної спеціальності у порядку,  передбаченому Законом України «Про судову експертизу».

Як визначити розмір моральної шкоди?

Как определить размер морального ущерба

Законодавство України передбачає право осіб на відшкодування моральної шкоди, завданої внаслідок порушення їх як майнових (наприклад, псування або знищення майна), так і не майнових (право на повагу честі і гідності, на особисте життя та його таємницю, на таємницю про стан здоров'я та ін) прав.

Чинне законодавство визначає перелік криміналістичних видів судових експертиз (відповідно до розділу І Науково-методичних рекомендацій з питань підготовки та призначення судових експертиз та експертних досліджень від 08.10.1998 р. № 53/5 [у редакції наказу МЮУ від 26.12.2012 р. за №1950/5, зі змінами]).

Акт про залиття квартири.

Акт про залиття квартири

Залиття — це негативний вплив на майно (квартира, меблі, побутова техніка), який на даний час трапляється доволі часто. Відповідно до норм цивільного законодавства майнова шкода, завдана неправомірними діями (бездіяльністю), відшкодовується в повному обсязі особою, яка її завдала. Винна та постраждала сторони можуть домовитися між собою або вирішити спір за допомогою суду.