inspection2Судова експертиза досить часто призначається судами при розгляді цивільних, кримінальних та господарських справ. Іноді призначення судової експертизи є обов'язковим етапом тому, що без спеціальних знань експерта суд не зможе винести рішення з тієї чи іншої справи. Не виключено, що в рамках однієї справи може призначатись не одна судова експертиза одного чи різних видів.

ammonia

Аміак вноситься в ґрунт у вигляді газорідинної суміші. В добривах він може бути корисною речовиною, їдкою або отруйною. Аміак в ґрунті становить частину циклу азоту, який живить рослинне та тваринне життя.

 

 

iodine

Йод — це неметалічний, темно-сірий/ фіолетово-чорний, блискучий, твердий елемент.

 

 

 

 

ammiak

Амоній з’являється у воді внаслідок розчинення в ній аміаку. Аміак — безбарвний газ, добре розчинний у воді з характерним запахом, має токсичний вплив на водну флору і фауну. Особливу небезпеку аміак становить при взаємодії у воді з іншими хімічними елементами.

 

 

potassium

Калій — це електроліт, який протидіє натрію, допомагаючи підтримувати стійкий артеріальний тиск. Калій також важливий для підтримки балансу кислот в організмі. Калій також може знизити ризик появи каменів у нирках та втрати кісткової маси. Він є одним із семи основних макромінералів. Людське тіло потребує щонайменше 100 міліграмів калію щодня для підтримки ключових процесів.