5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (20 Votes)

Аналізи ДНК

Судова незалежна експертиза України пропонує послуги з проведення ДНК аналізів на встановлення батьківства, материнства, спорідненості осіб. Крім ДНК тестів Ви можете замовити генетичний ідентифікаційний паспорт або генетичне свідоцтво про народження дитини.

Всі дослідження проводяться в одній з кращих Генетичних лабораторій інноваційно монокулярної діагностики в Німеччині. Ми гарантуємо найточніший результат ДНК аналізу на сьогоднішній день з точністю до 99,999999%, що помітно перевищує показники інших аналогічних аналізів пропонованих на українському ринку.


ДНК тест на встановлення батьківства ДНК тест на спорідненість 

Отримати персональну консультацію

Замовити генетичну ДНК експертизу Ви можете дистанційно не виходячи з власного будинку, за допомогою системи он-лайн замовлення на сайті.

Результати ДНК тестів і аналізів лабораторії так само можуть бути надані в судах країн членів Євросоюзу. Результат ДНК тесту на визначення батьківства буде вагомим аргументом у вирішенні судових спорів (шлюборозлучні процеси, стягнення аліментів, імміграційні питання та ін).

Ми досліджуємо мінімально 16 локусів, а залежно від обставин конкретного тесту і бажання замовника - до 53 STR-локусів. На сьогоднішній день лише деякі лабораторії світу можуть забезпечити такий високий рівень генетичних досліджень. Результати досліджень завіряються нотаріально та легалізуються шляхом проставлення апостиля. Апостиль не вимагає подальшого засвідчення або легалізації документа та визнається офіційними органами всіх держав-учасниць Гаазької Конвенції (1961р.), в тому числі і на території України. Це дає можливість надати результати аналізу до суду як доказ.

На сьогоднішній день ми пропонуємо найбільш лояльні ціни на аналізи ДНК на українському ринку. більш докладно можна дізнатися за телефонами.

Схожі матеріали:

Кваліфікація генетичної лабораторії:

Лабораторія сертифікована в ФРН згідно DIN EN ISO / IEC 17025:2005. Крім того, лабораторія допущена до виконання генетичних досліджень в інтересах судово-слідчих органів Німеччини і Європейського співтовариства. Щорічно організація роботи, стан устаткування, компетенція персоналу та якість досліджень на практиці перевіряється судово-медичною та криміналістичною комісією ФРН (GEDNAP). В ході перевірки лабораторія виконує контрольні тести ДНК по всім STR-системам з якими працює. Це дуже жорстка перевірка, яку можуть пройти далеко не всі лабораторії навіть у Німеччині.

Отримати консультацію з приводу проведення аналізу ДНК ви можете за телефоном, або в наших регіональних відділеннях. Прийом громадян здійснюється за попереднім записом.