5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (21 Votes)

Нерухоме майно може бути пошкоджено або знищено під впливом різних шкідливих факторів. Але в сучасній практиці, зустрічаються два найпоширеніших. Це залиття водою і термічний вплив (пожежа). Особливо це стосується квартир і різних приміщень, у висотних будинках та майнових комплексах. Цьому сприяє безліч обставин, недобросовісні сусіди, погане виконання своїх обов'язків житлово-експлуатаційними конторами, несправна вентиляція і електрична проводка. Спори щодо відшкодування такої шкоди не рідкісні, тому існує певний алгоритм дій, щоб виграти їх, і добитися компенсації матеріальних збитків.

Термін проведення:

Термін проведення судових експертиз та експертних досліджень залежить від складності дослідження, кількості поставлених питань та завантаженості фахівців відповідної галузі знань.

Встановлюється після попереднього аналізу документів в межах передбачених п. 1.13 розділу І "Інструкції про призначення та проведення судових експертиз та експертних досліджень", затвердженої Наказом Міністерства юстиції України 08.10.1998 р. № 53/5.

Орієнтовний термін проведення становить:

  • для судових експертиз - до 30 днів;
  • для експертних досліджень - до 10 днів.

Детальніше

Отримати персональну консультацію

Вартість експертизи:

Вартість експертизи визначається з урахуванням багатьох особливостей.
Орієнтовна вартість даного виду дослідження - від 5500 грн.

Детальніше

Отримати персональну консультацію

Приклади експертиз:

 

Залиття квартири

Залиття квартири або приміщення, є найпоширенішим способом пошкодження не тільки нерухомого, а й іншого майна. Існує експертиза залиття, яка встановить не тільки причини залиття квартири, але і матеріальний збиток, який заподіяно всьому майну потерпілого. Характерною особливістю такого ушкодження, є те, що наслідки від дії води проявляються не відразу, а через деякий час. Досвідчені експерти це знають, тому експертизу залиття квартири або приміщення, бажано проводити через кілька днів після затоплення. Перед її проведенням, власник повинен викликати комунальні служби, і замовити складання акту, їх посадовими особами, в якому будуть вказані час, причини, і винні особи які допустили затоплення. Акт повинен бути складений за діючими правилами. Звернувшись до Судової незалежної експертизи України, можна розраховувати на кваліфікованих і досвідчених експертів, які зроблять експертизу після залиття квартири, приміщення згідно з усіма вимогами і новітнім методичним рекомендаціям.

Отримати персональну консультацію

Важливо! Прорив труби у квартирі. Чи завжди винен власник квартири?

Експертиза після пожежі

Пожежа відноситься до найтяжчих агресивних середовищ, після якої нерухомість та інше майно може бути повністю або частково знищено, тому експертиза пожежі відноситься до категорії трудомістких. Не так просто визначити вартість збитку, особливо коли деякі речі повністю знищені. Тому рекомендується завжди зберігати чеки, та інші документи які зможуть бути використані при проведенні подібних досліджень. Експертиза пожежі квартири, повинна проводитися тільки висококваліфікованими експертами, які володіють спеціальними знаннями в цій галузі. Експертиза після пожежі, зроблена в одному з наших відділень у містах Києві, Одесі, Чернігові, Миколаєві, Кіровограді, Житомирі, Чернівцях, Хмельницькому буде відповідати всім державним стандартам і вимогам. Це дозволить використовувати її в будь-якому досудовому розгляді або судовій суперечці.

Схожі матеріали:

Орієнтовний перелік необхідних документів:

  • Правоустановчі документи на об`єкт нерухомості.
  • Технічний паспорт.
  • Акт про факт залиття/пожежі.


Отримати консультацію з приводу проведення експертизи залиття квартири ви можете за телефоном, або в наших регіональних відділеннях у містах: Київ, Одеса, Чернігів, Миколаїв, Житомир, Кіровоград, Чернівці, Хмельницький. Прийом громадян здійснюється за попереднім записом.


Корисна інформація: