5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (2 Votes)

pouring

Кінець лютого і березень порадували нас рясними сніжними опадами. Колапс на дорогах, що затвердився сильними морозами, доставляв багато незручностей. І здавалося б, можна зітхнути, коли прийшли перші потепління, але НА ЖАЛЬ ... У мережі багато гнівних звернень жителів України до ЖКГ у зв'язку з тим, що сніг, який лежав на даху будинку тане і псує майно людей, проникаючи в квартири через несправний дах. Що робити, якщо ви потрапили в подібну ситуацію?

По-перше, отримати Акт про залиття від обслуговуючої організації. У разі. якщо їх представник не з'являється та ігнорує ваші прохання необхідно скласти Акт у присутності сусідів і отримати їх підписи як свідків. В Акті ви фіксуєте стан, в якому перебуває квартира внаслідок залиття, докладно описуєте все, що було пошкоджено.

По-друге, отримати висновок судового експерта про причини залиття, а так само визначити розмір завданих збитків у зв'язку з залиттям квартири. У висновку буде вказана причина залиття, а також складено кошторис із необхідною сумою для відшкодування збитків нанесених в результаті залиття.

Маючи висновок експерта на руках, ви можете повторно звернеться в організацію, на балансі якої знаходиться будинок з вимогою усунути причини, а також відшкодувати збиток.

У разі їх відмови, висновок судового експерта дозволить підтвердити факт нанесення шкоди через несправний дах і конкретизувати розмір заподіяної шкоди.

Популярні матеріали: