5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (2 Votes)

Отримати персональну консультацію 

mhn1Потрапляння в фізичний світ – це те, що багато хто з нас може вважати само собою зрозумілим. Бордюри, сходи, тротуарні решітки, перешкоди, вузькі переходи – це перешкоди, через які ми проходимо багато разів на день. Проте для осіб, які мають певні фізичні труднощі – бордюри або кілька сходів можуть бути великими перешкодами.

Термін «інвалідність» означає, що особа має фізичні чи психічні розлади, що суттєво обмежує одну або декілька її основних життєвих заходів, або є повідомлення про таке порушення, коли індивід вважається такими, що має такі порушення. Як правило, викликається травмою, захворюванням, станом здоров'я, неврологічними, хімічними або іншими факторами розвитку.

Термін проведення:

Термін проведення технічного обстеження залежить від складності дослідження, кількості поставлених питань та завантаженості фахівців відповідної галузі знань.

Встановлюється після попереднього аналізу документів.

Орієнтовний термін проведення технічного обстеження - 10-30 днів.

Детальніше

Отримати персональну консультацію 

Вартість обстеження:

Вартість обстеження визначається з урахуванням багатьох особливостей.
Орієнтовна вартість даного виду дослідження - від 5000 грн.

Детальніше

Отримати персональну консультацію 

Приклади обстежень:


example low mobility groups title
Перевірка технічного стану нежитлового приміщення для вільного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями

Детальніше


insurance Company title


Перевірка технічного стану нежитлового приміщення страхової компанії для вільного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями

Детальніше


Перевірка на відповідність вимогам державних будівельних норм щодо доступності будинків і споруд для маломобільних груп населення проводиться в рамках технічного обстеження будівель та споруд експертом з відповідним кваліфікаційним сертифікатом, виданим Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Схожі матеріали:

Даний вид обстеження виконується експертами нашої організації на території більшості областей України. У містах Київ, Одеса, Кіровоград, Чернігів, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Миколаїв ви можете звернутись до відповідного відділення Судової незалежної експертизи України для отримання необхідних консультацій або замовлення обстеження.

Переліки об’єктів (будинків, споруд, приміщень, місць обслуговування), які мають бути доступними для маломобільних відвідувачів встановлено відповідними нормативними актами. Як правило, це будівлі або споруди, які в цілому використовуються публікою. Вони можуть включати в себе ресторани, магазини роздрібної торгівлі, готелі, конференц-центри, медичні та інші офіси, театри, спортивні стадіони, навчальні заклади, історичні місця та інші туристичні визначні пам'ятки тощо. Доступ включає не тільки доступ до будівель, але і конкретні приміщення або зали, де відбуваються події або де громадськість збирається, щоб вести бізнес або отримувати послуги.

Умови, що мають існувати для безперешкодного доступу маломобільних груп населення до будівлі закріплені в ДБН В.2.2-17:2006 «Будинки і споруди. Доступність будинків і споруд для маломобільних груп населення».

Забезпечення доступності до споруд може відбуватися тільки шляхом проведення конкретних заходів, що дозволяють пристосувати житлове та навколишнє середовище до потреб людей з інвалідністю з урахуванням індивідуальних особливостей фізичного обмеження і специфіки нозологій. Забезпечення таких потреб досягається через дотримання будівельних норм.

Корисна інформація: