5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (2 Votes)

example low mobility groups title

 На вирішення технічного обстеження експерту поставлено наступні питання:

1. Чи відповідає приміщення вимогам державних будівельних норм, що розташоване за АДРЕСОЮ-1?

2. Чи можлива подальша безпечна експлуатація приміщення для вільного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями? Якщо ні, то які рекомендацій щодо усунення виявлених недоліків?

 Замовити обстеження

Детальніше про технічне обстеження

Об’єктом обстеження було нежитлове приміщення, розташоване на третьому поверсі в житловій будівлі з адміністративними приміщеннями.

example low mobility groups text

Для відповіді на поставлені питання в денний час при природному та допоміжному освітленні за АДРЕСОЮ-1 у присутності представника замовника експертом було здійснено візуально-інструментальне обстеження та фотофіксацію об'єкта дослідження.

При обстеженні (обмірах) були використані: електронний лазерний далекомір Leica DISTO D5 з дальністю вимірювання від 0,05 м до 200 м і точністю вимірювання ± 1 мм на відстані до 30 м, металева рулетка довжиною 10 м, фотофіксація проводилася цифровим фотоапаратом «Canon».

В результаті проведеного обстеження будівельних конструкцій приміщення, розташованого на третьому поверсі в житловій будівлі з адміністративними приміщеннями дефектів та пошкоджень в будівельних конструкціях не виявлено.

В конструктивному плані об’єкт обстеження збудовано за змішаною схемою. Несуча здатність, жорсткість і геометрична незмінність забезпечується сумісною роботою зовнішніх подовжніх і поперечних стін та монолітних колон. Навантаження передаються на несучі конструкції будівлі, на які спираються перекриття, утворюючи жорсткі диски у плоскості та передають навантаження на фундаменти.

На підставі вищезазначених результатів обстеження та вимог, що пред'являються до конструкцій і елементів приміщень, (адміністративних та громадських) будинків, які відносяться до маломобільних груп населення, було встановлено, чи відповідає об’єкт вимогам державних будівельних норм (ДБН В.2.2-28:2010 Будинки адміністративного та побутового призначення, ДБН В.2.2-17:2006 "Доступність будинків і споруд для маломобільних груп населення").

За результатом подібних досліджень надаються рекомендації щодо необхідності вжиття заходів, що створюють умови для безперешкодного доступу інвалідів до приміщень будівлі, у тому числі щодо необхідності пристосування об’єкта і прибудинкової території для потреб інвалідів згідно вимог ДБН В.2.2-17:2006 за межами окремого нежитлового приміщення, згідно із ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності».